
Блок живлення 6V 2A з роз'ємом 5.5×2.5 мм, мережевий адаптер
214 ₴
160,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6В2А
Блок живлення 6V 2A з роз'ємом 5.5×2.5 мм, мережевий адаптер
Блок живлення 6V 2A — ідеальний варіант для живлення пристроїв, які потребують трохи більше потужності: LED-стрічки, телекомунікаційне обладнання, автоматика, Arduino-проєкти, відеокамери, медичні прилади та інше.
Надійна робота, стабільна напруга та захист від перенапруги і перегріву.
Універсальний роз’єм 5.5×2.5 мм сумісний з безліччю електроніки.
Характеристики:
-
Вихідна напруга: 6V
-
Струм: 2A
-
Потужність: 12 Вт
-
Довжина кабелю: 90 см
-
Штекер: 5.5×2.5 мм
-
Розмір: 8.5 × 4.5 × 3 см
-
Вага: 75 г

У нашому каталозі представлені:
✅
Продукція для дому, офісу, авто, туризму та промислового застосування.
✅
Високоякісні товари — нові, сертифіковані та відповідні стандартам
✅
Рішення під будь-які завдання: від простих ліхтарів до складних систем відеоспостереження та зарядних станцій
✅
Збалансовані поставки з можливістю підбору, консультацій та сервісного супроводу
✅
Пристрої та аксесуари з можливістю підбору за вашими індивідуальними вимогами
✅
Надійні та безпечні рішення – контроль якості на кожному етапі
Менеджери проконсультують щодо вибору товарів. Працюємо: Пн-Пт 10:00 – 18:00, Сб 11:00 – 16:00. Зв'язок: Viber, Telegram, WhatsApp.
📦
Замовлення, оформлені до 16:00, надсилаються того ж дня.
🚚
Доставка найпопулярнішими службами України
🔹 Бонуси та знижки за відгуки! 💬
💬
Оцініть якість товару та ГАРАНТОВАНО отримайте знижку або безкоштовну доставку на замовлення!
📸
Нам особливо цінні фото- та відеовідгуки.
💬
Повідомте про свій відгук менеджеру в Telegram, WhatsApp або Viber (на вибір) - і гарантовано отримайте приємний бонус!
🔍 Знайдіть нас у Google - "Svitlobude" і ознайомтеся зі усім асортиментом!
Чому обирають нас? 🔥
🛒 Від батарейок і LED-ламп до портативних зарядних пристроїв та інверторів – все для ваших цілей та бюджету
🌐
Наш сайт працює 24/7
💬
Менеджер відповість у месенджерах у зручний для вас час.
🚚 Працюємо по всій Україні!
📦 Розрахуємо вартість та підберемо зручний спосіб оплати. Отримайте посилку швидко та без клопоту.
Як замовити?
Простий алгоритм покупки:




🎯 "Світлобуде" - Компанія, якій довіряють тисячі клієнтів у всій Україні!
💙Ми цінуємо кожного клієнта та гарантуємо відмінний сервіс та продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Адаптер |
| Вихідна потужність | 12 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 6 В |
| Потужність | 12 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Номінальна сила струму | 2 А |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Колір | Чорний |
| Сила тока | 2 А |
- Ціна: 160,50 ₴







