
LED лампа Диско лазерна ST-06 E27
311,25 ₴
249 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ST-06
LED лампа Диско лазерна ST-06 E27
Опис
Лазерна LED диско-лампа ST-06 E27 має широкий спектр застосування і може додати колоритне свічення до будь-якого банкетного залу, бару, дискотеки, сцени або клубу. Її кристалоподібна форма дозволяє їй обертатися і розсіювати м'яке кольорове світлове випромінювання по всій кімнаті, постійно змінюючи свою форму.
Лампу можна легко встановити будь-який стандартний патрон E27, вона компактна і не вимагає підключення до розетки.
- Тип: кольорова лампа;
- Тип освітлення: світлодіодне підсвічування;
- Потужність: 3 Вт;
- Тип цоколю: E27;
- Колірна модель: RGB (червоний, зелений, синій);
- Режим роботи: динамічний;
- Матеріал: пластик та метал;
- Розміри: 135x80мм.

У нашому каталозі представлені:
✅
Продукція для дому, офісу, авто, туризму та промислового застосування.
✅
Високоякісні товари — нові, сертифіковані та відповідні стандартам
✅
Рішення під будь-які завдання: від простих ліхтарів до складних систем відеоспостереження та зарядних станцій
✅
Збалансовані поставки з можливістю підбору, консультацій та сервісного супроводу
✅
Пристрої та аксесуари з можливістю підбору за вашими індивідуальними вимогами
✅
Надійні та безпечні рішення – контроль якості на кожному етапі
Менеджери проконсультують щодо вибору товарів. Працюємо: Пн-Пт 10:00 – 18:00, Сб 11:00 – 16:00. Зв'язок: Viber, Telegram, WhatsApp.
📦
Замовлення, оформлені до 16:00, надсилаються того ж дня.
🚚
Доставка найпопулярнішими службами України
🔹 Бонуси та знижки за відгуки! 💬
💬
Оцініть якість товару та ГАРАНТОВАНО отримайте знижку або безкоштовну доставку на замовлення!
📸
Нам особливо цінні фото- та відеовідгуки.
💬
Повідомте про свій відгук менеджеру в Telegram, WhatsApp або Viber (на вибір) - і гарантовано отримайте приємний бонус!
🔍 Знайдіть нас у Google - "Svitlobude" і ознайомтеся зі усім асортиментом!
Чому обирають нас? 🔥
🛒 Від батарейок і LED-ламп до портативних зарядних пристроїв та інверторів – все для ваших цілей та бюджету
🌐
Наш сайт працює 24/7
💬
Менеджер відповість у месенджерах у зручний для вас час.
🚚 Працюємо по всій Україні!
📦 Розрахуємо вартість та підберемо зручний спосіб оплати. Отримайте посилку швидко та без клопоту.
Як замовити?
Простий алгоритм покупки:




🎯 "Світлобуде" - Компанія, якій довіряють тисячі клієнтів у всій Україні!
💙Ми цінуємо кожного клієнта та гарантуємо відмінний сервіс та продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 150 г |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Кількість режимів світіння | 1 |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Режим роботи | Динамічний |
| Стан | Новий |
| Термін служби | 60000 годин |
| Тип гірлянди | Кімнатна гірлянда |
| Тип освітлення | Проектор |
| Кут свічення | 360 град. |
| Упаковка | Коробка |
| Форма лампочки | Груша |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Колірна гамма | RGB |
| Цоколь | E27 |
| Розміри | |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 249 ₴



