Налобний світлодіодний ліхтарик VIDEX VLF-H015 330Lm 5000K
Налобний світлодіодний ліхтарик VIDEX H015 VIDEX 330Lm 5000K призначений для індивідуального використання в темний час доби або в приміщеннях без освітлення. Основними показниками є герметичність, надійний корпус, дальність світла. Дозволяє обрати необхідний режим роботи. Максимальна яскравість 330 Lm. Регульований кут нахилу кріплення дозволяє обрати зручний кут освітлення.
Використовується налобний ремінь для ліхтаря із зносостійкого матеріалу, м'якого за текстурою, що забезпечує зручне користування.
Сенсорне управління:
Ліхтарем можна керувати за допомогою сенсорного датчика. Кнопка сенсора допомагає увімкнути ліхтар та контролювати його режими жестами рук.
Довготривале натискання будь-якої кнопки дозволяє вимкнути ліхтар. Короткочасне натискання функціональної кнопки дає можливість перемикати режими роботи.
Режим роботи ліхтаря:
HIGH (Режим біле світло максимальної потужності) – яскравість світла 330Lm. Дистанція освітлення налічує 85м. Тривалість роботи 3год. Інтенсивність світлового потоку 1800cd.
LOW (Режим біле світло мінімальної потужності світла) – яскравість світла 105Lm. Дистанція освітлення налічує 53м. Тривалість роботи 3год. 30хв. Інтенсивність світлового потоку 696cd.
FLASH - режим білого мерехтливого світла. Яскравість світла 330Lm. Дистанція освітлення налічує 85м. Тривалість роботи 3год. Інтенсивність світлового потоку 1800cd.
RED ON - червоне світло максимальної потужності. Яскравість світла 3Lm. Тривалість роботи 13год. 30хв.
RED FLASH - червоне мерехтливе світло. Яскравість світла 3Lm. Тривалість роботи 27год.
Рівень заряду ліхтаря:
При повному заряді – всі 4 індикатори світяться зеленим кольором. Доступне заряджання за допомогою USB-C.
УВАГА! Категорично заборонено використовувати ліхтар під час заряджання.
Відмінно захищений і адаптований під використання в складних та екстремальних умовах. Без проблем витримує механічні навантаження, падіння з висоти. Може падати з висоти 1 м. і при цьому не пошкодиться. Має повний захист від пилу, сильного дощу та бризок. Стандарт захисту – IP67 (1м під водою). Пов’язка виготовлена з тонкого та повітропроникного матеріалу з силіконовим кріпленням для ліхтаря.
Також звертаємо вашу увагу що в даній моделі є функція блокування, щоб запобігти випадкового включення. Вона активується шляхом одночасного затиснення функціональної кнопки та кнопки сенсора протягом 3 секунд. І так само деактивуєтьсяВідмінний, сучасний, високоефективний ліхтар буде прекрасним супутником під час активного відпочинку. Зручний в застосуванні. Гарантія 2 роки.

В нашем каталоге представлены:
✅
Продукция для дома, офиса, авто, туризма и промышленного применения
✅
Высококачественные товары — новые, сертифицированные и соответствующие стандартам
✅
Решения под любые задачи: от простых фонарей до сложных систем видеонаблюдения и зарядных станций
✅
Сбалансированные поставки с возможностью подбора, консультаций и сервисного сопровождения
✅
Устройства и аксессуары с возможностью подбора по вашим индивидуальным требованиям
✅
Надёжные и безопасные решения — контроль качества на каждом этапе
Менеджеры проконсультируют по выбору товаров. Работаем: Пн-Пт 10:00 - 18:00, Сб 11:00 - 16:00. Связь: Viber, Telegram, WhatsApp.
📦
Заказы, оформленные до 16:00, отправляются в тот же день.
🚚
Доставка самыми популярными службами Украины
🔹 Бонусы и скидки за отзывы! 💬
💬
Оцените качество товара и ГАРАНТИРОВАННО получите скидку или бесплатную доставку на следующий заказ!
📸
Нам особенно ценны фото- и видеоотзывы.
💬
Сообщите о своем отзыве менеджеру в Telegram, WhatsApp или Viber (по выбору) - и гарантированно получите приятный бонус!
🔍 Найдите нас в Google — "Svitlobude" и ознакомьтесь со всем ассортиментом!
Почему выбирают нас? 🔥
🛒 От батареек и LED-ламп до портативных зарядных устройств и инверторов — всё для ваших целей и бюджета
🌐
Наш сайт работает 24/7
💬
Менеджер ответит в мессенджерах в удобное для вас время.
🚚 Работаем по всей Украине!
📦 Рассчитаем стоимость и подберем удобный способ оплаты. Получите посылку быстро и без хлопот.
Как заказать?
Простой алгоритм покупки:




🎯 "Svitlobude" - Компания, которой доверяют тысячи клиентов по всей Украине!
💙Мы ценим каждого клиента и гарантируем отличный сервис и продукцию.
🛒 Сделайте заказ уже сейчас!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| IP | 67 (1м под водой) |
| Артикул | VLF-H015 |
| Вес | 71г кг |
| Время заряда | 2ч |
| Габаритные размеры | 65mm х 35mm х 32mm |
| Гарантийный срок | 2 года |
| Дальность | 85м |
| Защита от падения | 1 м |
| Индикатор заряда | 4 уровневый |
| Количество в коробе | 20шт |
| Комплектация | Наголовный ремень, зарядный кабель, документация |
| Материал корпуса | Полиамид |
| Материал линзы | Поликарбонат |
| Поверхность рефлектора | Гладкий |
| Режим работы | Максимум, низкий, стробоскоп, красный, красный мигающий |
| Световой поток | 330 Lm |
| Способ заряда | USB-C |
| Стабилизация разряда | Неполная |
| Тип аккумулятора | Li-pol 850mAh несъемный |
| Тип светодиода | CREE XTE 5W |
| Цветовая температура света | 5000K (дневной свет) |
| Штрих-код | 4820246480987 |
- Цена: 736,25 ₴










