Портативний світлодіодний ліхтарик VIDEX VLF-A406 4000Lm 6500K
Портативний світлодіодний ліхтарик VIDEX 4000Lm 6500K призначений для індивідуального використання в темний час доби або в приміщеннях без освітлення. Основними показниками є герметичність, надійний корпус, дальність світла. Ліхтар оснащений металевою кліпсою для зручного та надійного кріплення. Дозволяє обрати необхідний режим роботи.
Довготривале натискання кнопки дозволяє увімкнути та вимкнути ліхтар. Короткочасне натискання кнопки при увімкненому світлі дозволяє обрати необхідний режим роботи ліхтаря:
TURBO (Турбо режим) – з найбільшою яскравістю світла в 4000Lm. Дистанція освітлення налічує 200м. Тривалість роботи 3год. 15хв. Інтенсивність світлового потоку 9400cd.
Час роботи у режимі TURBO - це сукупний час, випробуваний з увімкненим захистом від перегріву.
HIGH (Режим максимальної потужності світла) – яскравість світла 1140Lm. Дистанція освітлення налічує 111м. Тривалість роботи 3год. 30хв. Інтенсивність світлового потоку 3060cd.
MIDDLE (Режим середньої потужності світла) – яскравість світла 550Lm. Дистанція освітлення налічує 76м. Тривалість роботи 7год. 45хв. Інтенсивність світлового потоку 1460cd.
LOW (Режим мінімальної потужності світла) – яскравість світла 300Lm. Дистанція освітлення налічує 57м. Тривалість роботи 14год. 30хв. Інтенсивність світлового потоку 800cd.
MOON (Нічний режим) - найбільша тривалість роботи можлива в даному режимі - 180год., при цьому генерується світловий потік в 30Lm. Дистанція освітлення налічує 35м. Інтенсивність світлового потоку 320cd.
STROBE – яскравість світла 1140Lm. Дистанція освітлення налічує 111м. Тривалість роботи до 4год. Інтенсивність світлового потоку 3060cd.
Час розряду випробувано зі штатним акумулятором 21700 4000mAh і може бути подовжено за використання акумулятора більшого об’єму. Вищезазначені параметри можуть відрізнятися залежно від навколишнього середовища.
Автоматично запам’ятовує обраний режим. Заблокувати/розблокувати ліхтар можна подвійним натисканням кнопки.
Світлодіодний індикатор на кнопці сповіщає про рівень заряду ліхтаря:
- Зеленим кольором світиться при повному заряді (100-85%)
- Зеленим кольором мерехтить при заряді (85-50%)
- Червоним кольором світиться при заряді (50-25%)
- Червоним кольором мерехтить при заряді (25-1%)
Доступне заряджання за допомогою кабелю USB-C. В якості елементів живлення використовуються акумулятори типу 21700.
УВАГА! Категорично заборонено використовувати ліхтар під час заряджання.
Відмінно захищений і адаптований під використання в складних та екстремальних умовах. Без проблем витримує механічні навантаження, падіння з висоти. Може падати з висоти 1м і при цьому не пошкодиться. Міцний корпус також протистоїть впливу вологи. Стандарт захисту від води – IP68 (2м під водою).
Відмінний, сучасний, високоефективний ліхтар буде прекрасним супутником під час активного відпочинку. Зручний в застосуванні. Гарантія 3 роки на ліхтар та 1 рік на акумулятор.

В нашем каталоге представлены:
✅
Продукция для дома, офиса, авто, туризма и промышленного применения
✅
Высококачественные товары — новые, сертифицированные и соответствующие стандартам
✅
Решения под любые задачи: от простых фонарей до сложных систем видеонаблюдения и зарядных станций
✅
Сбалансированные поставки с возможностью подбора, консультаций и сервисного сопровождения
✅
Устройства и аксессуары с возможностью подбора по вашим индивидуальным требованиям
✅
Надёжные и безопасные решения — контроль качества на каждом этапе
Менеджеры проконсультируют по выбору товаров. Работаем: Пн-Пт 10:00 - 18:00, Сб 11:00 - 16:00. Связь: Viber, Telegram, WhatsApp.
📦
Заказы, оформленные до 16:00, отправляются в тот же день.
🚚
Доставка самыми популярными службами Украины
🔹 Бонусы и скидки за отзывы! 💬
💬
Оцените качество товара и ГАРАНТИРОВАННО получите скидку или бесплатную доставку на следующий заказ!
📸
Нам особенно ценны фото- и видеоотзывы.
💬
Сообщите о своем отзыве менеджеру в Telegram, WhatsApp или Viber (по выбору) - и гарантированно получите приятный бонус!
🔍 Найдите нас в Google — "Svitlobude" и ознакомьтесь со всем ассортиментом!
Почему выбирают нас? 🔥
🛒 От батареек и LED-ламп до портативных зарядных устройств и инверторов — всё для ваших целей и бюджета
🌐
Наш сайт работает 24/7
💬
Менеджер ответит в мессенджерах в удобное для вас время.
🚚 Работаем по всей Украине!
📦 Рассчитаем стоимость и подберем удобный способ оплаты. Получите посылку быстро и без хлопот.
Как заказать?
Простой алгоритм покупки:




🎯 "Svitlobude" - Компания, которой доверяют тысячи клиентов по всей Украине!
💙Мы ценим каждого клиента и гарантируем отличный сервис и продукцию.
🛒 Сделайте заказ уже сейчас!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| IP | 68 (2м под водой) |
| Артикул | VLF-A406 |
| Вес | 76г кг |
| Время заряда | 2.5г |
| Габаритные размеры | 128mm х 31mm |
| Гарантийный срок | 3 года |
| Дальность | 200м |
| Защита от падения | 1 м |
| Индикатор заряда | 4 уровневый |
| Количество в коробе | 20шт |
| Комплектация | Аккумулятор, клипса, шнур на руку, зарядный кабель, запасные уплотнители, документация |
| Материал корпуса | Авиационный анодированный алюминий |
| Материал линзы | Закаленное стекло |
| Поверхность рефлектора | Гладкий |
| Режим работы | Турбо, максимум, середній, низький, нічний, стробоскоп |
| Световой поток | 4000 Lm |
| Способ заряда | USB-C |
| Стабилизация разряда | Неполная |
| Тип аккумулятора | Li-ion 21700 4000mAh съемный |
| Тип светодиода | CREE XHP50.2 20W |
| Цветовая температура света | 6500K (дневной свет) |
| Штрих-код | 4820246481014 |
- Цена: 2 068 ₴










