
Налобний світлодіодний ліхтарик VIDEX VLF-H085-OR 400Lm 5000K
748,75 ₴
599 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
Налобний світлодіодний ліхтарик VIDEX VLF-H085-OR 400Lm 5000K
Налобний світлодіодний ліхтарик VIDEX VLF-H085 5000K призначений для індивідуального використання у темний час доби або у приміщеннях без освітлення. Розроблений спеціально для активного відпочинку, кемпінгу і для занять такими видами спорту, як біг, трейловий біг, походи. Максимальна яскравість – 400Lm. Регульований кут нахилу кріплення дозволяє вибрати зручний кут освітлення. Використовується налобний ремінь для ліхтаря із зносостійкого матеріалу, м'якого за текстурою, що забезпечує зручне користування.
КЕРУВАННЯ ЛІХТАРИКОМ
- Натиснути кнопку «MAIN LIGHT» – вмикання основного освітлення, циклічне перемикання між режимами та вимкнення світла.
- Натиснути кнопку «COB LIGHT» – вмикання ближнього світла, циклічне перемикання режимів ближнього або червоного світла та вимкнення світла.
- Тривале натискання (0
Примітка. Ліхтарик автоматично запам’ятовує останній обраний режим освітлення та активує його наступного разу при увімкненні.
РЕЖИМИ РОБОТИ ЛІХТАРИКА
- HIGH (Режим біле світло максимальної потужності) – яскравість світла 330Lm. Дистанція освітлення налічує 110м. Тривалість роботи 3год. Інтенсивність світлового потоку 3000cd.
- LOW (Режим біле світло мінімальної потужності світла) – яскравість світла 80Lm. Дистанція освітлення налічує 50м. Тривалість роботи 5год. Інтенсивність світлового потоку 670cd.
- FLASH (основне мерехтливе світло) – яскравість світла 330Lm. Дистанція освітлення налічує 110м. Тривалість роботи 3год. Інтенсивність світлового потоку 3000cd.
- MAIN + COB (основне та ближнє світло максимальної потужності) – яскравість світла 400Lm. Дистанція освітлення налічує 105м. Тривалість роботи 1год. 30хв. Інтенсивність світлового потоку 2800cd.
- COB HIGH (ближнє світло максимальної потужності) – яскравість світла 200Lm. Дистанція освітлення налічує 22м. Тривалість роботи 2год. 30хв. Інтенсивність світлового потоку 120cd.
- COB LOW (ближнє світло мінімальної потужності) – яскравість світла 30Lm. Дистанція освітлення налічує 8м. Тривалість роботи 8год. Інтенсивність світлового потоку 15cd.
- RED ON (червоне світло максимальної потужності) – яскравість світла 15Lm. Дистанція освітлення налічує 7м. Тривалість роботи 3год. Інтенсивність світлового потоку 12cd.
- RED FLASH (червоне світло мерехтливе) – яскравість світла 15Lm. Дистанція освітлення налічує 7м. Тривалість роботи 3год. Інтенсивність світлового потоку 12cd.
РІВЕНЬ ЗАРЯДУ ЛІХТАРИКА
Коли світло вимкнено, натисніть і утримуйте будь-яку кнопку протягом 1 секунди, щоб побачити рівень заряду акумулятора. Індикація триватиме 3 секунди. Стан акумулятора також постійно відображається, коли світло увімкнено:
5 поділок - заряд ≤100%
4 поділки - заряд ≤80%
3 поділки - заряд ≤60%
2 поділки - заряд ≤40%
1 поділка - заряд ≤20%
1 поділка блимає - батарея розряджена.
Має вбудований акумулятор Li-pol 850mAh. Доступна підзарядка за допомогою USB-С.
УВАГА! Категорично заборонено використовувати ліхтар під час заряджання.
Відмінно захищений та адаптований під використання у складних та екстремальних умовах. Без проблем витримує механічні навантаження, падіння з висоти до 2м. Має повний захист від пилу, сильного дощу та бризок. Стандарт захисту – IP65. Відмінний, сучасний, високоефективний ліхтар буде чудовим супутником під час активного відпочинку. Зручний у застосуванні. Гарантія 2 роки (на акумулятор 1 рік).

В нашем каталоге представлены:
✅
Продукция для дома, офиса, авто, туризма и промышленного применения
✅
Высококачественные товары — новые, сертифицированные и соответствующие стандартам
✅
Решения под любые задачи: от простых фонарей до сложных систем видеонаблюдения и зарядных станций
✅
Сбалансированные поставки с возможностью подбора, консультаций и сервисного сопровождения
✅
Устройства и аксессуары с возможностью подбора по вашим индивидуальным требованиям
✅
Надёжные и безопасные решения — контроль качества на каждом этапе
Менеджеры проконсультируют по выбору товаров. Работаем: Пн-Пт 10:00 - 18:00, Сб 11:00 - 16:00. Связь: Viber, Telegram, WhatsApp.
📦
Заказы, оформленные до 16:00, отправляются в тот же день.
🚚
Доставка самыми популярными службами Украины
🔹 Бонусы и скидки за отзывы! 💬
💬
Оцените качество товара и ГАРАНТИРОВАННО получите скидку или бесплатную доставку на следующий заказ!
📸
Нам особенно ценны фото- и видеоотзывы.
💬
Сообщите о своем отзыве менеджеру в Telegram, WhatsApp или Viber (по выбору) - и гарантированно получите приятный бонус!
🔍 Найдите нас в Google — "Svitlobude" и ознакомьтесь со всем ассортиментом!
Почему выбирают нас? 🔥
🛒 От батареек и LED-ламп до портативных зарядных устройств и инверторов — всё для ваших целей и бюджета
🌐
Наш сайт работает 24/7
💬
Менеджер ответит в мессенджерах в удобное для вас время.
🚚 Работаем по всей Украине!
📦 Рассчитаем стоимость и подберем удобный способ оплаты. Получите посылку быстро и без хлопот.
Как заказать?
Простой алгоритм покупки:




🎯 "Svitlobude" - Компания, которой доверяют тысячи клиентов по всей Украине!
💙Мы ценим каждого клиента и гарантируем отличный сервис и продукцию.
🛒 Сделайте заказ уже сейчас!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| IP | 65 |
| Артикул | VLF-H085-OR |
| Вес | 72г кг |
| Время заряда | 2ч |
| Габаритные размеры | 50mm х 41mm х 34mm |
| Гарантийный срок | 2 года |
| Дальность | 110м |
| Защита от падения | 2 м |
| Индикатор заряда | 5 уровневый |
| Количество в коробе | 20шт |
| Комплектация | Наголовный ремень, зарядный кабель, документация |
| Материал корпуса | Полиамид |
| Материал линзы | Поликарбонат |
| Поверхность рефлектора | Гладкий |
| Режим работы | Максимум, мінімум, миготливий, максимум+COB, COB-максимальний, COB-мінімальний, червоний, червоний миготливий |
| Световой поток | 400 Lm |
| Способ заряда | USB-C |
| Стабилизация разряда | Неполная |
| Тип аккумулятора | Li-pol 850mAh несъемный |
| Тип светодиода | CREE XTE 5W + COB 5W |
| Цветовая температура света | 5000K (дневной свет) |
| Штрих-код | 4820246484251 |
- Цена: 599 ₴










