
Портативний світлодіодний ліхтарик VIDEX VLF-A351 300Lm 5000K
1 000 ₴
800 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
Портативний світлодіодний ліхтарик VIDEX VLF-A351 300Lm 5000K
Портативний світлодіодний ліхтарик VIDEX VLF-A351 300Lm 5000K призначений для індивідуального використання в темний час доби або в приміщеннях без освітлення. Основними показниками є герметичність, надійний корпус, дальність світла. Дозволяє обрати необхідний режим роботи. Використовується шнур для ліхтаря, що забезпечує зручне користування і транспортування. В комплект також йде кліпса, за допомогою якої ліхтарик можна носити на рюкзаку, ремені, бейсболці та інших місцях, де це можливо.
Максимальна яскравість 300Lm. Використовується світлодіод Luminus SST20 10W, має високу світлову віддачу.
Керування ліхтариком
1. Натискання кнопки із невеличкою затримкою (0.5 сек) дозволить увімкнути ліхтар або вимкнути його в залежності від того, в якому стані він перебуває.
2. Простим натисканням кнопки у ввімкненому стані ви здійснюєте перемикання між режимами освітлення.
3. За допомогою довготривалого натискання кнопки (3 сек) активується режим STROBE. Для виходу з цього режиму необхідно ще раз натиснути кнопку.
4. Коли ліхтарик вимкнено, двічі натисніть кнопку, щоб його заблокувати. В заблокованому стані ліхтарик реагує на випадкові натискання подвійним світловим сигналом. Щоб розблокувати ліхтарик, ще раз двічі натисніть кнопку.
5. Однократним натисканням кнопки на вимкненому ліхтарику ви можете дізнатись про рівень заряду.
Режим роботи ліхтаря:
HIGH (Режим максимальної потужності світла) – яскравість світла 300Lm. Дистанція освітлення налічує 75м. Тривалість роботи 1год. Інтенсивність світлового потоку 1384cd.
LOW (Режим мінімальної потужності світла) – яскравість світла 100Lm. Дистанція освітлення налічує 40м. Тривалість роботи 3год. Інтенсивність світлового потоку 424cd.
MOON (Нічний режим) – найбільша тривалість роботи можлива в даному режимі – 20год., при цьому генерується світловий потік в 20Lm. Дистанція освітлення налічує 20м. Інтенсивність світлового потоку 95cd.
STROBE (Стробоскоп) – швидко відтворює повторювані яскраві білі світлові імпульси. Яскравість світла 300Lm. Тривалість роботи 1год. Дистанція освітлення налічує 75м. Інтенсивність світлового потоку 1384cd.
Час розряду випробувано зі штатним акумулятором 16340 800mAh. Вищезазначені параметри можуть відрізнятися залежно від навколишнього середовища. Автоматично запам’ятовує обраний режим.
Світлодіодний індикатор на кнопці сповіщає про рівень заряду ліхтаря:
- Зеленим кольором світиться при повному заряді (100-80%).
- Зеленим кольором мерехтить при заряді (79-50%).
- Червоним кольором світиться при заряді (49-25%).
- Червоним кольором мерехтить при заряді (24-1%).
Доступне заряджання за допомогою кабелю USB-C. В якості елементів живлення використовуються акумулятори типу 16340.
УВАГА! Категорично заборонено використовувати ліхтар під час заряджання.
Відмінно захищений і адаптований під використання в складних та екстремальних умовах. Без проблем витримує механічні навантаження, падіння з висоти. Може падати з висоти 1м і при цьому не пошкодитись. Ліхтар має стандарт захисту від пилу та вологи – IP66.
Відмінний, сучасний, високоефективний ліхтар буде прекрасним супутником під час активного відпочинку. Зручний в застосуванні. Гарантія 3 роки на ліхтар та 1 рік на акумулятор. Гарантія не поширюється на аксесуари.

В нашем каталоге представлены:
✅
Продукция для дома, офиса, авто, туризма и промышленного применения
✅
Высококачественные товары — новые, сертифицированные и соответствующие стандартам
✅
Решения под любые задачи: от простых фонарей до сложных систем видеонаблюдения и зарядных станций
✅
Сбалансированные поставки с возможностью подбора, консультаций и сервисного сопровождения
✅
Устройства и аксессуары с возможностью подбора по вашим индивидуальным требованиям
✅
Надёжные и безопасные решения — контроль качества на каждом этапе
Менеджеры проконсультируют по выбору товаров. Работаем: Пн-Пт 10:00 - 18:00, Сб 11:00 - 16:00. Связь: Viber, Telegram, WhatsApp.
📦
Заказы, оформленные до 16:00, отправляются в тот же день.
🚚
Доставка самыми популярными службами Украины
🔹 Бонусы и скидки за отзывы! 💬
💬
Оцените качество товара и ГАРАНТИРОВАННО получите скидку или бесплатную доставку на следующий заказ!
📸
Нам особенно ценны фото- и видеоотзывы.
💬
Сообщите о своем отзыве менеджеру в Telegram, WhatsApp или Viber (по выбору) - и гарантированно получите приятный бонус!
🔍 Найдите нас в Google — "Svitlobude" и ознакомьтесь со всем ассортиментом!
Почему выбирают нас? 🔥
🛒 От батареек и LED-ламп до портативных зарядных устройств и инверторов — всё для ваших целей и бюджета
🌐
Наш сайт работает 24/7
💬
Менеджер ответит в мессенджерах в удобное для вас время.
🚚 Работаем по всей Украине!
📦 Рассчитаем стоимость и подберем удобный способ оплаты. Получите посылку быстро и без хлопот.
Как заказать?
Простой алгоритм покупки:




🎯 "Svitlobude" - Компания, которой доверяют тысячи клиентов по всей Украине!
💙Мы ценим каждого клиента и гарантируем отличный сервис и продукцию.
🛒 Сделайте заказ уже сейчас!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| IP | 66 (от сильных струй воды) |
| Артикул | VLF-A351 |
| Вес | 51г кг |
| Время заряда | 2.5г |
| Габаритные размеры | 86mm х 24mm |
| Гарантийный срок | 3 года |
| Дальность | 75м |
| Защита от падения | 1 м |
| Индикатор заряда | 4 уровневый |
| Количество в коробе | 40шт |
| Комплектация | Аккумулятор, клипса, шнур на руку, зарядный кабель, запасные уплотнители, документация |
| Материал корпуса | Авиационный анодированный алюминий |
| Материал линзы | Закаленное стекло |
| Поверхность рефлектора | TIR лінза |
| Режим работы | Максимум, мінімум, нічний, стробоскоп |
| Световой поток | 300 Lm |
| Способ заряда | USB-C |
| Стабилизация разряда | Полная |
| Тип аккумулятора | Li-ion 16340 800mAh съемный |
| Тип светодиода | Luminus SST20, 10W |
| Цветовая температура света | 5000K (дневной свет) |
| Штрих-код | 4820246485005 |
- Цена: 800 ₴










