Портативний світлодіодний ліхтарик VIDEX VLF-A353 900Lm 5000K
Портативний світлодіодний ліхтарик VIDEX VLF-A353 900Lm 5000K призначений для індивідуального використання в темний час доби або в приміщеннях без освітлення. Основними показниками є герметичність, надійний корпус, дальність світла. Дозволяє обрати необхідний режим роботи. Використовується шнур для ліхтаря, що забезпечує зручне користування і транспортування. В комплект також йде кліпса та перехідник для акумулятора типу 18650. Також від ліхтаря можна заряджати інші пристрої. Особливістю даної моделі є наявність виходу USB-A (5В, 2А) на корпусі ліхтаря для підзарядки телефону та інших гаджетів в екстрених випадках за потреби.
Максимальна яскравість 900Lm. Використовується світлодіод Luminus SST40 10W, який має високу світлову віддачу та енергоефективність.
Керування ліхтариком
1. Натискання кнопки із невеличкою затримкою (0.5 сек) дозволить увімкнути ліхтар або вимкнути його в залежності від того, в якому стані він перебуває.
2. Простим натисканням кнопки у ввімкненому стані ви здійснюєте перемикання між режимами освітлення.
3. За допомогою довготривалого натискання кнопки (3 сек) активується режим STROBE. Для виходу з цього режиму необхідно ще раз натиснути кнопку.
4. Коли ліхтарик вимкнено, двічі натисніть кнопку, щоб його заблокувати. В заблокованому стані ліхтарик реагує на випадкові натискання подвійним світловим сигналом. Щоб розблокувати ліхтарик, ще раз двічі натисніть кнопку.
5.
Режим роботи ліхтаря:
HIGH (Режим максимальної потужності світла) – яскравість світла 900Lm. Дистанція освітлення налічує 180м. Тривалість роботи 2год. Інтенсивність світлового потоку 9460cd.
LOW (Режим мінімальної потужності світла) – яскравість світла 350Lm. Дистанція освітлення налічує 125м. Тривалість роботи 4год. Інтенсивність світлового потоку 3990cd.
MOON (Нічний режим) – найбільша тривалість роботи можлива в даному режимі -105год., при цьому генерується світловий потік в 20Lm. Дистанція освітлення налічує 30м. Інтенсивність світлового потоку 265cd.
STROBE (Стробоскоп) – швидко відтворює повторювані яскраві білі світлові імпульси. Яскравість світла 900Lm. Тривалість роботи 2год. Дистанція освітлення налічує 180м. Інтенсивність світлового потоку 9460cd.
Час розряду випробувано зі штатним акумулятором 21700 4000mAh. Вищезазначені параметри можуть відрізнятися залежно від навколишнього середовища. Автоматично запам’ятовує обраний режим.
Світлодіодний індикатор на кнопці сповіщає про рівень заряду ліхтаря:
- Зеленим кольором світиться при повному заряді (100-80%).
- Зеленим кольором мерехтить при заряді (79-50%).
- Червоним кольором світиться при заряді (49-25%).
- Червоним кольором мерехтить при заряді (24-1%).
Доступне заряджання за допомогою кабелю USB-C. В якості елементів живлення використовуються акумулятори типу 21700 або 18650 з перехідником, який йде в комплекті для кращої сумісності.
УВАГА! Категорично заборонено використовувати ліхтар під час заряджання.
Відмінно захищений і адаптований під використання в складних та екстремальних умовах. Без проблем витримує механічні навантаження, падіння з висоти. Може падати з висоти 1м і при цьому не пошкодитись. Ліхтар має стандарт захисту від пилу та вологи – IP66.
Відмінний, сучасний, високоефективний ліхтар буде прекрасним супутником під час активного відпочинку. Зручний в застосуванні. Гарантія 3 роки на ліхтар та 1 рік на акумулятор. Гарантія не поширюється на аксесуари.

У нашому каталозі представлені:
✅
Продукція для дому, офісу, авто, туризму та промислового застосування.
✅
Високоякісні товари — нові, сертифіковані та відповідні стандартам
✅
Рішення під будь-які завдання: від простих ліхтарів до складних систем відеоспостереження та зарядних станцій
✅
Збалансовані поставки з можливістю підбору, консультацій та сервісного супроводу
✅
Пристрої та аксесуари з можливістю підбору за вашими індивідуальними вимогами
✅
Надійні та безпечні рішення – контроль якості на кожному етапі
Менеджери проконсультують щодо вибору товарів. Працюємо: Пн-Пт 10:00 – 18:00, Сб 11:00 – 16:00. Зв'язок: Viber, Telegram, WhatsApp.
📦
Замовлення, оформлені до 16:00, надсилаються того ж дня.
🚚
Доставка найпопулярнішими службами України
🔹 Бонуси та знижки за відгуки! 💬
💬
Оцініть якість товару та ГАРАНТОВАНО отримайте знижку або безкоштовну доставку на замовлення!
📸
Нам особливо цінні фото- та відеовідгуки.
💬
Повідомте про свій відгук менеджеру в Telegram, WhatsApp або Viber (на вибір) - і гарантовано отримайте приємний бонус!
🔍 Знайдіть нас у Google - "Svitlobude" і ознайомтеся зі усім асортиментом!
Чому обирають нас? 🔥
🛒 Від батарейок і LED-ламп до портативних зарядних пристроїв та інверторів – все для ваших цілей та бюджету
🌐
Наш сайт працює 24/7
💬
Менеджер відповість у месенджерах у зручний для вас час.
🚚 Працюємо по всій Україні!
📦 Розрахуємо вартість та підберемо зручний спосіб оплати. Отримайте посилку швидко та без клопоту.
Як замовити?
Простий алгоритм покупки:




🎯 "Світлобуде" - Компанія, якій довіряють тисячі клієнтів у всій Україні!
💙Ми цінуємо кожного клієнта та гарантуємо відмінний сервіс та продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP | 66 (від сильних струменів води) |
| Артикул | VLF-A353 |
| Вага | 102г кг |
| Час заряджання | 2.5г |
| Габаритні розміри | 131.5mm х 30mm |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Дальність | 180м |
| Защита от падения | 1 м |
| Індикатор заряду | 4 рівні |
| Кількість у коробі | 40 шт. |
| Комплектація | Акумулятор, кліпса, шнур на руку, зарядний кабель, запасні ущільнювачі, перехідник для АКБ 18650, документація |
| Матеріал корпусу | Авіаційний анодований алюміній |
| Матеріал лінзи | Загартоване скло |
| Поверхня рефлектора | TIR лінза |
| Режим роботи | Максимум, мінімум, нічний, стробоскоп |
| Світловий потік | 900 Lm |
| Способ заряда | USB-C |
| Стабілізація розряду | Повна |
| Тип акумулятора | Li-ion 21700 4000mAh знімний |
| Тип светодиода | Luminus SST40, 10W |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) |
| Штрих-код | 4820246485029 |
- Ціна: 1 452 ₴










