
Професійний цифровий мультиметр DT832 для вимірювання напруги
211,25 ₴
169 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT-832
Професійний цифровий мультиметр DT832 для вимірювання напруги
Тестер Цифровий мультиметр DT-830B
Професійний цифровий мультиметр DT832 для вимірювання напруги, струму та опору.
Опис:
Практичний інструмент для використання електриками. Легко використовувати, і вимірювання відображаються безпосередньо на екрані. Може бути використаний для ремонту різних видів плат. Також є ідеальним навчальним інструментом для студентів.
Особливості:
- 3 цифри, 7 сегментів, висота символу 0.5 дюйма
- Максимальне значення відображення: 1999, автоматичний показ полярності
- Компактний та невеликий дизайн
- Перевантаження для всіх діапазонів
- Частота вимірювання 2-3 рази в секунду
- Тест діодного збору / Тест P-N з'єднання транзистора / Вимірювання коефіцієнта передачі транзистора
- Попередження про низький рівень заряду батареї
Характеристики:
Модель: DT832
Діапазон вимірювання:
Максимальний струм:
Максимальний діапазон напруги: 1000В
Максимальний діапазон для напруги: 750В
Вимірювання опору: 200 Ом - 2000К Ом
Гудок: Так
Функція Діапазон Роздільна здатність Точність
200 мВ 100 мкВ
2000 мВ 1 мВ
для напруги 20 В 10 мВ ± (0,5%+2)
200 В 100 мВ
1000В 1В ±(0,8%+2)
200 В 100 мВ
напруга 750В 1В ±(1,2%+10)
200 мкА 0,1 мА
2000 мкА 1 мкА ±(1%+2)
для струму 20мА 10 мкА

У нашому каталозі представлені:
✅
Продукція для дому, офісу, авто, туризму та промислового застосування.
✅
Високоякісні товари — нові, сертифіковані та відповідні стандартам
✅
Рішення під будь-які завдання: від простих ліхтарів до складних систем відеоспостереження та зарядних станцій
✅
Збалансовані поставки з можливістю підбору, консультацій та сервісного супроводу
✅
Пристрої та аксесуари з можливістю підбору за вашими індивідуальними вимогами
✅
Надійні та безпечні рішення – контроль якості на кожному етапі
Менеджери проконсультують щодо вибору товарів. Працюємо: Пн-Пт 10:00 – 18:00, Сб 11:00 – 16:00. Зв'язок: Viber, Telegram, WhatsApp.
📦
Замовлення, оформлені до 16:00, надсилаються того ж дня.
🚚
Доставка найпопулярнішими службами України
🔹 Бонуси та знижки за відгуки! 💬
💬
Оцініть якість товару та ГАРАНТОВАНО отримайте знижку або безкоштовну доставку на замовлення!
📸
Нам особливо цінні фото- та відеовідгуки.
💬
Повідомте про свій відгук менеджеру в Telegram, WhatsApp або Viber (на вибір) - і гарантовано отримайте приємний бонус!
🔍 Знайдіть нас у Google - "Svitlobude" і ознайомтеся зі усім асортиментом!
Чому обирають нас? 🔥
🛒 Від батарейок і LED-ламп до портативних зарядних пристроїв та інверторів – все для ваших цілей та бюджету
🌐
Наш сайт працює 24/7
💬
Менеджер відповість у месенджерах у зручний для вас час.
🚚 Працюємо по всій Україні!
📦 Розрахуємо вартість та підберемо зручний спосіб оплати. Отримайте посилку швидко та без клопоту.
Як замовити?
Простий алгоритм покупки:




🎯 "Світлобуде" - Компанія, якій довіряють тисячі клієнтів у всій Україні!
💙Ми цінуємо кожного клієнта та гарантуємо відмінний сервіс та продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DT |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Аналоговий |
| Монітор | |
| OSD-меню | Ні |
| Кількість символів в рядку | 4 шт. |
| Монітор | РК |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Розмір монітора | 0.5 дюйм |
| Колір символів | Чорний |
| Відтворення кольорів | Монохромна |
| Загальні | |
| Вага | 0.101 кг |
| Висота | 28 мм |
| Довжина | 126 мм |
| Індикація | Немає |
| Максимальна робоча температура | 50 °С |
| Мінімальна робоча температура | -10 °С |
| Напруга | 750 В |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Підсвічування клавіш | Ні |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
| Вимірювання напруги | |
| Одиниці виміру змінної напруги | В |
| Одиниці виміру постійної напруги | В |
| Максимальний діапазон змінної напруги | 1000 |
| Максимальний діапазон постійної напруги | 750 |
| Мінімальний діапазон змінної напруги | 0 |
| Мінімальний діапазон постійної напруги | 0 |
| Вимірювання струму | |
| Одиниці виміру змінного струму | А |
| Одиниці виміру постійного струму | А |
| Максимальний діапазон змінного струму | 10 |
| Мінімальний діапазон змінного струму | 0 |
| Вимірювання опору | |
| Одиниці виміру опору | кОм |
| Максимальний діапазон опору | 2000 |
| Мінімальний діапазон опору | 0 |
- Ціна: 169 ₴






