
Тестер Мультиметр Професійний VC-61 з підсвічуванням екрану
648,75 ₴
519 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: VC-61
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Тестер Мультиметр Професійний VC-61 з підсвічуванням екрану»
Тестер Мультиметр Професійний VC-61 з підсвічуванням екрану
Опис
Мультиметр VC61 призначений для вимірювання опору, постійного та змінного струму, напруги, континуїті, вимірювання ємності, тестування діодів і транзисторів, а також вимірювання температури. Модель має великий підсвічуваний дисплей і складається з високоякісних компонентів і вузлів.
Особливості мультиметра VC61:
- Звуковий сигнал при континуїті.
- Світлова індикація.
- Великий дисплей розміром 50х30 мм.
- Розміри: 315х91х189 мм.
Можливості тестера VC61:
- Дисплей: ЖК 50х30 мм.
- Живлення: батарейка 9V, тип 9А22.
- Розміри: 315х91х189 мм.
- Постійна напруга (DC), В: 200m/2/20/200/1000.
- Змінна напруга (AC), В: 2/20/200/750.
- Постійний струм (DC), А: 2m/20m/200m/20.
- Змінний струм (AC), А: 20/200m/20m.
- Опір, Ом: 200/2K/20K/200K/2M/20M/200M.
- Частота, Гц: немає.
- Ємність, Ф: 20n/200n/2μ/200μ.
- Температура, ºC: (-20) - (+400).
- Кількість гнізд: 4
Комплектація:
- Мультиметр (тестер) VC61.
- Резиновий чохол.
- Вимірювальні щупи.
- Інструкція (англійською мовою).
- Упаковка.

У нашому каталозі представлені:
✅
Продукція для дому, офісу, авто, туризму та промислового застосування.
✅
Високоякісні товари — нові, сертифіковані та відповідні стандартам
✅
Рішення під будь-які завдання: від простих ліхтарів до складних систем відеоспостереження та зарядних станцій
✅
Збалансовані поставки з можливістю підбору, консультацій та сервісного супроводу
✅
Пристрої та аксесуари з можливістю підбору за вашими індивідуальними вимогами
✅
Надійні та безпечні рішення – контроль якості на кожному етапі
Менеджери проконсультують щодо вибору товарів. Працюємо: Пн-Пт 10:00 – 18:00, Сб 11:00 – 16:00. Зв'язок: Viber, Telegram, WhatsApp.
📦
Замовлення, оформлені до 16:00, надсилаються того ж дня.
🚚
Доставка найпопулярнішими службами України
🔹 Бонуси та знижки за відгуки! 💬
💬
Оцініть якість товару та ГАРАНТОВАНО отримайте знижку або безкоштовну доставку на замовлення!
📸
Нам особливо цінні фото- та відеовідгуки.
💬
Повідомте про свій відгук менеджеру в Telegram, WhatsApp або Viber (на вибір) - і гарантовано отримайте приємний бонус!
🔍 Знайдіть нас у Google - "Svitlobude" і ознайомтеся зі усім асортиментом!
Чому обирають нас? 🔥
🛒 Від батарейок і LED-ламп до портативних зарядних пристроїв та інверторів – все для ваших цілей та бюджету
🌐
Наш сайт працює 24/7
💬
Менеджер відповість у месенджерах у зручний для вас час.
🚚 Працюємо по всій Україні!
📦 Розрахуємо вартість та підберемо зручний спосіб оплати. Отримайте посилку швидко та без клопоту.
Як замовити?
Простий алгоритм покупки:




🎯 "Світлобуде" - Компанія, якій довіряють тисячі клієнтів у всій Україні!
💙Ми цінуємо кожного клієнта та гарантуємо відмінний сервіс та продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DT |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Цифровий |
| Монітор | |
| OSD-меню | Ні |
| Висота символу | 12 мм |
| Кількість символів в рядку | 4 шт. |
| Кількість рядків | 1 шт. |
| Монітор | РК |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Розмір монітора | 2 дюйм |
| Колір символів | Чорний |
| Відтворення кольорів | Монохромна |
| Загальні | |
| Вага | 0.6 кг |
| Висота | 91 мм |
| Довжина | 315 мм |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Максимальна робоча температура | 50 °С |
| Мінімальна робоча температура | -10 °С |
| Напруга | 9 В |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Підсвічування клавіш | Ні |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 189 мм |
| Вимірювання ємності | |
| Одиниці виміру ємності | мкФ |
| Максимальний діапазон ємності | 200 |
| Мінімальний діапазон ємності | 1 |
| Вимірювання напруги | |
| Одиниці виміру змінної напруги | В |
| Одиниці виміру постійної напруги | В |
| Максимальний діапазон змінної напруги | 750 |
| Максимальний діапазон постійної напруги | 1000 |
| Мінімальний діапазон змінної напруги | 0.1 |
| Мінімальний діапазон постійної напруги | 0.1 |
| Вимірювання струму | |
| Одиниці виміру змінного струму | А |
| Одиниці виміру постійного струму | А |
| Максимальний діапазон змінного струму | 10 |
| Максимальний діапазон постійного струму | 10 |
| Мінімальний діапазон змінного струму | 0.001 |
| Мінімальний діапазон постійного струму | 0.001 |
| Вимірювання опору | |
| Одиниці виміру опору | Ом |
| Максимальний діапазон опору | 20 |
| Мінімальний діапазон опору | 0.1 |
| Вимірювання частоти | |
| Одиниці виміру частоти | Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 2000 |
| Мінімальний діапазон частоти | 1 |
- Ціна: 519 ₴








