
Вуличний LED світильник світлодіодний 609-30 на сонячній батареї з датчиком руху
160 ₴
128 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: BK-609-30
Вуличний LED світильник світлодіодний 609-30 на сонячній батареї з датчиком руху
Зростаюча кількість людей у всьому світі виступає за використання чистої енергії, і сонячний світлодіодний ліхтар ідеально підходить, якщо ви не просто хочете заощадити, але й турбуєтеся про навколишнє середовище. Ви можете використовувати наш сонячний світлодіодний вуличний ліхтар на парковці, на дачі, на ділянці. Прилад обладнаний датчиком руху, щоб не витрачати енергію просто так. Крім того, він має датчик світла, який ще більше підвищує рівень енергозбереження. Усе ж, це відмінний варіант для дачі чи саду! При дотриманні рекомендацій щодо експлуатації, такі садові ліхтарі на сонячних батареях можуть прослужити багато років.
Особливості та переваги: Світлодіодний світильник на сонячних батареях має простий принцип дії. Це акумуляторний освітлювальний прилад, який протягом дня накопичує сонячну енергію на інтегрованій батареї. При настанні темряви прожектор освітлює територію. Використовувати цей прилад можна в різних варіантах: як навісний, настінний, підвісний парковий прожекторний ліхтар, з можливістю встановлення на стовпі чи на даху.
Світлодіодний датчик світла з діапазоном срабатування 5 метрів і кутом срабатування 120 градусів, IP65 Водонепроникний, термостійкий сонячний світло може адаптуватися до більшості погодних умов.
Освітіть свій сад, подвір'я, прохід, веранду, двір або під'їздну доріжку.
Характеристики:
- Сонячна панель: DC5.5V / 0.6W
- Колір корпусу: чорний
- Матеріал: ABS-пластик
- Тип акумулятора: 3,7 В 1200 мАг, перезаряджуваний
- Кількість світлодіодів: 30 світлодіодів
- Потужність: 15 Вт
- Клас захисту: IP65
- Діапазон чутливості: 5 м
- Кут сприйняття: 120 °
- Час затримки: 15 с
- Вимикач: УВІМК/ВИМК
- Люмен: 300 люмен
- Розмір124 * 95 * 48 мм

У нашому каталозі представлені:
✅
Продукція для дому, офісу, авто, туризму та промислового застосування.
✅
Високоякісні товари — нові, сертифіковані та відповідні стандартам
✅
Рішення під будь-які завдання: від простих ліхтарів до складних систем відеоспостереження та зарядних станцій
✅
Збалансовані поставки з можливістю підбору, консультацій та сервісного супроводу
✅
Пристрої та аксесуари з можливістю підбору за вашими індивідуальними вимогами
✅
Надійні та безпечні рішення – контроль якості на кожному етапі
Менеджери проконсультують щодо вибору товарів. Працюємо: Пн-Пт 10:00 – 18:00, Сб 11:00 – 16:00. Зв'язок: Viber, Telegram, WhatsApp.
📦
Замовлення, оформлені до 16:00, надсилаються того ж дня.
🚚
Доставка найпопулярнішими службами України
🔹 Бонуси та знижки за відгуки! 💬
💬
Оцініть якість товару та ГАРАНТОВАНО отримайте знижку або безкоштовну доставку на замовлення!
📸
Нам особливо цінні фото- та відеовідгуки.
💬
Повідомте про свій відгук менеджеру в Telegram, WhatsApp або Viber (на вибір) - і гарантовано отримайте приємний бонус!
🔍 Знайдіть нас у Google - "Svitlobude" і ознайомтеся зі усім асортиментом!
Чому обирають нас? 🔥
🛒 Від батарейок і LED-ламп до портативних зарядних пристроїв та інверторів – все для ваших цілей та бюджету
🌐
Наш сайт працює 24/7
💬
Менеджер відповість у месенджерах у зручний для вас час.
🚚 Працюємо по всій Україні!
📦 Розрахуємо вартість та підберемо зручний спосіб оплати. Отримайте посилку швидко та без клопоту.
Як замовити?
Простий алгоритм покупки:




🎯 "Світлобуде" - Компанія, якій довіряють тисячі клієнтів у всій Україні!
💙Ми цінуємо кожного клієнта та гарантуємо відмінний сервіс та продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bailong |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 92 г |
| Джерело світла | LED module |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість світлодіодів | 30 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал розсіювача | Полікарбонат |
| Потужність | 0.2 Вт |
| Застосування освітлення | Для освітлення садових доріжок, Для освітлення ганку, Для освітлення сходів, Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення навісів та альтанок, Для освітлення вхідних дверей та воріт |
| Світловий потік | 300 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Акумулятор, Сонячна батарея |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна гамма | Білий |
| Колірна температура | 5500K |
| Розміри | |
| Висота | 4.8 см |
| Довжина | 12.4 см |
| Ширина | 9.6 см |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Так |
| Захисна решітка | Ні |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
- Ціна: 128 ₴







