
Зарядний пристрій Liitokala lii-PD2 для батарейок типу AA, AAA,18650 / Заряджання для акумуляторів Ni-Mh, Ni-Cd
748,75 ₴
599 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Lii-PD2
Зарядний пристрій Liitokala lii-PD2 для батарейок типу AA, AAA,18650 / Заряджання для акумуляторів Ni-Mh, Ni-Cd
Опис
Оригінал!
Якісний зарядний пристрій акумуляторів, що забезпечує швидке відновлення заряду компактних АКБ.
LiitoKala Lii-PD2 стане найкращим вибором. Це інтелектуальний зарядний пристрій для заряджання та активації Ni-Cd, Ni-MH і Li-Ion акумуляторів формату 21700, 20700, 26650, 22650, 18650, 18350, 18500, 17500, 1 та ін Ni- MH/Ni-Cd: AA, AAA, C.
Завдяки незалежній роботі слотів та захисту від переполюсування та перезаряду, користувач отримує можливість зарядити кілька батарейок різного типу одночасно.
Зарядний пристрій Lii-PD2 має цифровий дисплей з підсвічуванням, на якому відображається тип акумулятора, його рівень заряду у відсотках, напруга акумулятора, накопичена ємність, час і струм заряду.
Розумне зарядне Liitokala здатне самостійно визначити, який тип акумулятора було встановлено, щоб підібрати оптимальний струм заряду – 500 мА, 1000 мА, 2 А. Працює від звичайних побутових мереж 220В.
Мережевий кабель у комплекті.
Розумна зарядка
Зарядний пристрій Lii-PD2 має цифровий дисплей з підсвічуванням, на якому відображається тип акумулятора, його рівень заряду у відсотках, напруга акумулятора, накопичена ємність, час і струм заряду.
Розумне зарядне Liitokala здатне самостійно визначити, який тип акумулятора було встановлено, щоб підібрати оптимальний струм заряду – 500 мА.
Універсальне
Це інтелектуальний зарядний пристрій для заряджання та активації Ni-Cd, Ni-MH і Li-Ion акумуляторів формату 21700, 20700, 26650, 22650, 18650, 18350, 18500, 17500, 1 та ін Ni- MH/Ni-Cd: AA, AAA, C.
Завдяки незалежній роботі слотів та захисту від переполюсування та перезаряду, користувач отримує можливість зарядити кілька батарейок різного типу одночасно.

У нашому каталозі представлені:
✅
Продукція для дому, офісу, авто, туризму та промислового застосування.
✅
Високоякісні товари — нові, сертифіковані та відповідні стандартам
✅
Рішення під будь-які завдання: від простих ліхтарів до складних систем відеоспостереження та зарядних станцій
✅
Збалансовані поставки з можливістю підбору, консультацій та сервісного супроводу
✅
Пристрої та аксесуари з можливістю підбору за вашими індивідуальними вимогами
✅
Надійні та безпечні рішення – контроль якості на кожному етапі
Менеджери проконсультують щодо вибору товарів. Працюємо: Пн-Пт 10:00 – 18:00, Сб 11:00 – 16:00. Зв'язок: Viber, Telegram, WhatsApp.
📦
Замовлення, оформлені до 16:00, надсилаються того ж дня.
🚚
Доставка найпопулярнішими службами України
🔹 Бонуси та знижки за відгуки! 💬
💬
Оцініть якість товару та ГАРАНТОВАНО отримайте знижку або безкоштовну доставку на замовлення!
📸
Нам особливо цінні фото- та відеовідгуки.
💬
Повідомте про свій відгук менеджеру в Telegram, WhatsApp або Viber (на вибір) - і гарантовано отримайте приємний бонус!
🔍 Знайдіть нас у Google - "Svitlobude" і ознайомтеся зі усім асортиментом!
Чому обирають нас? 🔥
🛒 Від батарейок і LED-ламп до портативних зарядних пристроїв та інверторів – все для ваших цілей та бюджету
🌐
Наш сайт працює 24/7
💬
Менеджер відповість у месенджерах у зручний для вас час.
🚚 Працюємо по всій Україні!
📦 Розрахуємо вартість та підберемо зручний спосіб оплати. Отримайте посилку швидко та без клопоту.
Як замовити?
Простий алгоритм покупки:




🎯 "Світлобуде" - Компанія, якій довіряють тисячі клієнтів у всій Україні!
💙Ми цінуємо кожного клієнта та гарантуємо відмінний сервіс та продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liitokala |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові функції | Захист від переполюсовки, Захист від перегріву, Захист від перезаряду, Захист від короткого замикання |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 2 шт. |
| Кількість режимів заряду | 3 |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Наявність вольтметра | Так |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Тип індикатора | Дисплей |
| Типорозмір акумулятора | C, 10440, 18650, 16340, 18350, 17670, 26650, AAA, 17500, 18490, 18500, AA, 14500 |
| Струм заряду | 2 А |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 38 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Маса | 0.142 кг |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 599 ₴







