
Універсальний зарядний пристрій для акумуляторних батарей LiitoKala Lii-L4 / зарядка для 18650 21700 26650 20700 18350 26700
400 ₴
320 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Lii-L4
Універсальний зарядний пристрій для акумуляторних батарей LiitoKala Lii-L4 / зарядка для 18650 21700 26650 20700 18350 26700
LiitoKala Lii-L4 – це зарядний пристрій для заряджання Li-ion акумуляторів, не підходить для заряджання акумуляторів іншого типу.
Характеристики:
Вхідна напруга 5В 1А
Може живитися від зарядного пристрою або зарядного пристрою.
Струм заряду 500mA
Вихідна напруга 4.2В
2 незалежні слоти
Захист від короткого замикання, від перевантаження струмом, захист від неправильної полярності
Розміри: 100 х 100 х 30мм
Світлодіодний індикатор для відображення процесу заряджання
Підходить для всіх типів циліндричних Li-ion акумуляторів 3,7В (18650, 18490, 18350, 17670, 17500, 16340, 14500, 10440, 26650, 26350, 255
Технічні характеристики Зарядний пристрій для акумуляторів LiitoKala Lii-L4
Зарядний пристрій
Модель LiitoKala Lii-L4
Максимальний струм зарядки500 мА
Тип акумулятора Li-ion
Типорозмір акумуляторів18650, 18490, 18350, 17670, 17500, 16340, 14500, 10440, 26650, 26350, 25500, 20700
Кількість місць для акумуляторів4 шт.
Живлення ЗУот USB
Комплектація
Зарядний пристрій LiitoKala Lii-L4
USB-кабель.
Інструкції.

У нашому каталозі представлені:
✅
Продукція для дому, офісу, авто, туризму та промислового застосування.
✅
Високоякісні товари — нові, сертифіковані та відповідні стандартам
✅
Рішення під будь-які завдання: від простих ліхтарів до складних систем відеоспостереження та зарядних станцій
✅
Збалансовані поставки з можливістю підбору, консультацій та сервісного супроводу
✅
Пристрої та аксесуари з можливістю підбору за вашими індивідуальними вимогами
✅
Надійні та безпечні рішення – контроль якості на кожному етапі
Менеджери проконсультують щодо вибору товарів. Працюємо: Пн-Пт 10:00 – 18:00, Сб 11:00 – 16:00. Зв'язок: Viber, Telegram, WhatsApp.
📦
Замовлення, оформлені до 16:00, надсилаються того ж дня.
🚚
Доставка найпопулярнішими службами України
🔹 Бонуси та знижки за відгуки! 💬
💬
Оцініть якість товару та ГАРАНТОВАНО отримайте знижку або безкоштовну доставку на замовлення!
📸
Нам особливо цінні фото- та відеовідгуки.
💬
Повідомте про свій відгук менеджеру в Telegram, WhatsApp або Viber (на вибір) - і гарантовано отримайте приємний бонус!
🔍 Знайдіть нас у Google - "Svitlobude" і ознайомтеся зі усім асортиментом!
Чому обирають нас? 🔥
🛒 Від батарейок і LED-ламп до портативних зарядних пристроїв та інверторів – все для ваших цілей та бюджету
🌐
Наш сайт працює 24/7
💬
Менеджер відповість у месенджерах у зручний для вас час.
🚚 Працюємо по всій Україні!
📦 Розрахуємо вартість та підберемо зручний спосіб оплати. Отримайте посилку швидко та без клопоту.
Як замовити?
Простий алгоритм покупки:




🎯 "Світлобуде" - Компанія, якій довіряють тисячі клієнтів у всій Україні!
💙Ми цінуємо кожного клієнта та гарантуємо відмінний сервіс та продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liitokala |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові функції | Захист від перезаряду, Захист від перегріву, Захист від короткого замикання |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 4 шт. |
| Кількість режимів заряду | 1 |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Наявність вольтметра | Ні |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Тип індикатора | Світлодіод |
| Типорозмір акумулятора | 10440, 18650, 16340, 18350, 17670, 26650, 17500, 18490, 18500, 14500 |
| Струм заряду | 1 А |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Маса | 0.093 кг |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 320 ₴






