
Wi-Fi камера відеоспостереження HOCO D1 Indoor PTZ HD camera
1 873,75 ₴
1 499 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: D1
Wi-Fi камера відеоспостереження HOCO D1 Indoor PTZ HD camera
Опис
Камера для дому Hoco D1 PTZ HD
- Full HD 2304*1296, кольорова смарт-камера.
- Двосторонній голосовий інтерком, інфрачервоне нічне бачення.
- Підтримка цифрового WDR, 3D шумозаглушення.
- Конструкція з подвійним стабілізатором, горизонтальний кут огляду 355 °, вертикальний кут огляду 110 °.
- Wi-Fi камера HOCO D1 Indoor PTZ HD camera
- Тип камери: для використання усередині будівлі (Внутрішня HD PTZ-камера)
- Роздільна здатність: 3 мегапікселі (3MP) Full HD 2304 x 1296
- Поворот ліворуч-праворуч: 355° Кут нахилу зображення: 110°
- Комунікація: удар у відповідь у двох напрямках (повернення назад)
- Підключення: Wi-Fi 2,4 ГГц
- адаптер живлення 100-240 В USB-C
- Вихід: DC 5V/1AТематична установка: для приклеювання до стіни/стелі
За допомогою інфрачервоного випромінювання можна вести запис при слабкому освітленні або в темряві на відстані 8-10 м. Системний детектор руху
Технологічна підтримка D-WDR може бути встановлена в зоні, освітленій підсвічуванням, зображення не надто затемнюватиме видимі деталі. Є функція зменшення шуму
Підтримка карт Micro SD: до 128 ГБ (рекомендується Class 10)

У нашому каталозі представлені:
✅
Продукція для дому, офісу, авто, туризму та промислового застосування.
✅
Високоякісні товари — нові, сертифіковані та відповідні стандартам
✅
Рішення під будь-які завдання: від простих ліхтарів до складних систем відеоспостереження та зарядних станцій
✅
Збалансовані поставки з можливістю підбору, консультацій та сервісного супроводу
✅
Пристрої та аксесуари з можливістю підбору за вашими індивідуальними вимогами
✅
Надійні та безпечні рішення – контроль якості на кожному етапі
Менеджери проконсультують щодо вибору товарів. Працюємо: Пн-Пт 10:00 – 18:00, Сб 11:00 – 16:00. Зв'язок: Viber, Telegram, WhatsApp.
📦
Замовлення, оформлені до 16:00, надсилаються того ж дня.
🚚
Доставка найпопулярнішими службами України
🔹 Бонуси та знижки за відгуки! 💬
💬
Оцініть якість товару та ГАРАНТОВАНО отримайте знижку або безкоштовну доставку на замовлення!
📸
Нам особливо цінні фото- та відеовідгуки.
💬
Повідомте про свій відгук менеджеру в Telegram, WhatsApp або Viber (на вибір) - і гарантовано отримайте приємний бонус!
🔍 Знайдіть нас у Google - "Svitlobude" і ознайомтеся зі усім асортиментом!
Чому обирають нас? 🔥
🛒 Від батарейок і LED-ламп до портативних зарядних пристроїв та інверторів – все для ваших цілей та бюджету
🌐
Наш сайт працює 24/7
💬
Менеджер відповість у месенджерах у зручний для вас час.
🚚 Працюємо по всій Україні!
📦 Розрахуємо вартість та підберемо зручний спосіб оплати. Отримайте посилку швидко та без клопоту.
Як замовити?
Простий алгоритм покупки:




🎯 "Світлобуде" - Компанія, якій довіряють тисячі клієнтів у всій Україні!
💙Ми цінуємо кожного клієнта та гарантуємо відмінний сервіс та продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | Wi-Fi |
| Форм-фактор | Корпусний |
| Застосування | Внутрішня |
| Роздільна здатність (Мп) | 3 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | Програмне |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 8 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 3 Мп |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Світлосила об'єктива | 2 F |
| Кут огляду по вертикалі | 95 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 355 град. |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Ні |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Кут повороту | 355 град. |
| Кут нахилу | 95 град. |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 12В, Мережа 220В |
| Довжина | 72 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Висота | 109 мм |
| Вага | 165 г |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 499 ₴






