
Універсальний блок живлення , Зарядний пристрій для ноутбука 12-24В , Потужність 96W-120W (можливість регулювати вихідну напругу),
311,25 ₴
249 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 12-24
Універсальний блок живлення , Зарядний пристрій для ноутбука 12-24В , Потужність 96W-120W (можливість регулювати вихідну напругу),
Універсальний зарядний пристрій для ноутбуків дозволить вам легко і швидко замінити блок живлення, що вийшов з ладу.
Характеристики СЗУ для ноутбука MY-120W:
- Потужність 120W
- Вхідна напруга (INPUT): 110V-240V AC 50/60Hz
- Вихідна напруга (OUTPUT): від 12V до 24V
- 8 змінних роз'ємів у комплекті: 6.0х4.4 мм, 6.5x4.3x1 мм, 5.0x3.0 мм, 5.5x1.7 мм, 4.8x1.7 мм, 4.0x1.7 мм, 2.5x0.7 мм, 5.5x2 .5 мм (12мм)
Блок живлення для пк сумісний не тільки з більшістю моделей ноутбуків, але і з моніторами, а також з ТВ-аудіотехнікою.
Шановні покупці ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: НЕВЕРНІ НАЛАШТУВАННЯ БП МОЖУТЬ ПРИВЕСТИ ДО ПОЛОМКИ НОУТБУКА! Пам'ятайте! Напруга (V) з нового джерела живлення має бути ідентичною з оригінальним БП. Струм (А) повинен дорівнювати або більше, ніж дані по джерелу живлення.
Список сумісних пристроїв
Ноутбуки, монітори, ТВ- та аудіотехніка
Комплектація
Кабель живлення з євро вилкою Джерело живлення (блок живлення з регульованою напругою 12-24 В) Комплект насадок - 8 шт.

У нашому каталозі представлені:
✅
Продукція для дому, офісу, авто, туризму та промислового застосування.
✅
Високоякісні товари — нові, сертифіковані та відповідні стандартам
✅
Рішення під будь-які завдання: від простих ліхтарів до складних систем відеоспостереження та зарядних станцій
✅
Збалансовані поставки з можливістю підбору, консультацій та сервісного супроводу
✅
Пристрої та аксесуари з можливістю підбору за вашими індивідуальними вимогами
✅
Надійні та безпечні рішення – контроль якості на кожному етапі
Менеджери проконсультують щодо вибору товарів. Працюємо: Пн-Пт 10:00 – 18:00, Сб 11:00 – 16:00. Зв'язок: Viber, Telegram, WhatsApp.
📦
Замовлення, оформлені до 16:00, надсилаються того ж дня.
🚚
Доставка найпопулярнішими службами України
🔹 Бонуси та знижки за відгуки! 💬
💬
Оцініть якість товару та ГАРАНТОВАНО отримайте знижку або безкоштовну доставку на замовлення!
📸
Нам особливо цінні фото- та відеовідгуки.
💬
Повідомте про свій відгук менеджеру в Telegram, WhatsApp або Viber (на вибір) - і гарантовано отримайте приємний бонус!
🔍 Знайдіть нас у Google - "Svitlobude" і ознайомтеся зі усім асортиментом!
Чому обирають нас? 🔥
🛒 Від батарейок і LED-ламп до портативних зарядних пристроїв та інверторів – все для ваших цілей та бюджету
🌐
Наш сайт працює 24/7
💬
Менеджер відповість у месенджерах у зручний для вас час.
🚚 Працюємо по всій Україні!
📦 Розрахуємо вартість та підберемо зручний спосіб оплати. Отримайте посилку швидко та без клопоту.
Як замовити?
Простий алгоритм покупки:




🎯 "Світлобуде" - Компанія, якій довіряють тисячі клієнтів у всій Україні!
💙Ми цінуємо кожного клієнта та гарантуємо відмінний сервіс та продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Країна виробник | Китай |
| Гвинтове приєднання | Ні |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Вихідний струм, не більше | 4.5 А |
| Дистанційне управління | Ні |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Захист від перевантаження | Ні |
| ККД, не менше | 80 % |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Максимальна температура зберігання | 50 град. |
| Максимальна вхідна напруга | 230 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна вихідна потужність | 54 Вт |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Мінімальна температура зберігання | -20 град. |
| Мінімальна вхідна напруга | 210 В |
| Мінімальна вихідна напруга | 12 В |
| Наявність амперметра | Ні |
| Наявність вольтметра | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Побутової |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Вихідна напруга (output) | 24 В |
| Індикатор роботи | Да |
| Клас якості | Original PRC |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Сила тока | 4 А |
| Сумісність із брендом | Acer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність | Acer|Acer Monitor|Asus|Dell|HP|Lenovo|MID|Samsung|Toshiba |
| Тип роз'ємів | 2.5x0.7 мм, 4.0x1.7 мм, 4.8x1.7 мм, 5.0x3.0 мм, 5.5x1.7 мм, 5.5x2.5 мм (12 мм), 6.0х4.4 мм, 6.5x4.3x1 мм |
- Ціна: 249 ₴










