
Бездротовий світильник на батарейках настінний ліхтарик з дистанційним керуванням та регульованою яскравістю (3 шт. з пультом)
320 ₴
256 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3-1
Бездротовий світильник на батарейках настінний ліхтарик з дистанційним керуванням та регульованою яскравістю (3 шт. з пультом)
Світлодіодні світильники є відмінним декоративним та функціональним елементом у кожному будинку.
Дистанційне керування яскравістю світла робить цей ліхтарик ідеальним для використання в коридорах, спальнях та інших приміщеннях, де потрібне м'яке та затишне освітлення. Завдяки своїй компактності та зручності використання, він стане незамінним помічником у створенні комфортної атмосфери у вашому будинку.
Будь-яка шафа, вбиральня, кухня, ванна, коридор, туалет - цей світильник кріпиться в будь-якому місці і не вимагає дротів, живлення кожного з трьох світильників здійснюється від 3-х "мізинчикових" батарей ААА.
У комплекті пульт дистанційного керування (для нього потрібні 2 батареї тип ААА), за допомогою пульта легко керувати яскравістю вмикати та вимикати підсвічування, а також поставити на таймер 30 хвилин. Світильники можна керувати і за допомогою дотиків. При цьому енергоефективні світильники.
Комплектація
Світильники стельові – 3 шт.
Пульт дистанційного керування – 1 шт.

У нашому каталозі представлені:
✅
Продукція для дому, офісу, авто, туризму та промислового застосування.
✅
Високоякісні товари — нові, сертифіковані та відповідні стандартам
✅
Рішення під будь-які завдання: від простих ліхтарів до складних систем відеоспостереження та зарядних станцій
✅
Збалансовані поставки з можливістю підбору, консультацій та сервісного супроводу
✅
Пристрої та аксесуари з можливістю підбору за вашими індивідуальними вимогами
✅
Надійні та безпечні рішення – контроль якості на кожному етапі
Менеджери проконсультують щодо вибору товарів. Працюємо: Пн-Пт 10:00 – 18:00, Сб 11:00 – 16:00. Зв'язок: Viber, Telegram, WhatsApp.
📦
Замовлення, оформлені до 16:00, надсилаються того ж дня.
🚚
Доставка найпопулярнішими службами України
🔹 Бонуси та знижки за відгуки! 💬
💬
Оцініть якість товару та ГАРАНТОВАНО отримайте знижку або безкоштовну доставку на замовлення!
📸
Нам особливо цінні фото- та відеовідгуки.
💬
Повідомте про свій відгук менеджеру в Telegram, WhatsApp або Viber (на вибір) - і гарантовано отримайте приємний бонус!
🔍 Знайдіть нас у Google - "Svitlobude" і ознайомтеся зі усім асортиментом!
Чому обирають нас? 🔥
🛒 Від батарейок і LED-ламп до портативних зарядних пристроїв та інверторів – все для ваших цілей та бюджету
🌐
Наш сайт працює 24/7
💬
Менеджер відповість у месенджерах у зручний для вас час.
🚚 Працюємо по всій Україні!
📦 Розрахуємо вартість та підберемо зручний спосіб оплати. Отримайте посилку швидко та без клопоту.
Як замовити?
Простий алгоритм покупки:




🎯 "Світлобуде" - Компанія, якій довіряють тисячі клієнтів у всій Україні!
💙Ми цінуємо кожного клієнта та гарантуємо відмінний сервіс та продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PRC |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина шнура | 0 м |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Багатобарвне підсвічування | Ні |
| Потужність лампи | 13.5 Вт |
| Напруга живлення | 5В |
| Напруга мережі | П'ять |
| Споживана потужність | 10 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 480 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип | Бра/Світильник настінний |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Управління | Кнопки |
| Форма світильника | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип живлення | Батарейки |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 158 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал основи | Пластик |
| Особливості | Готові комплекти,Бездротові,з пултом ДК |
| Тип світлодіодів | COB |
| Країна виробник товару | Китай |
| Стиль | Світлодіодний (LED) |
- Ціна: 256 ₴







