
Зарядний пристрій для акумуляторних батарейок типу ААА від мережі JIABAO JB-212А
311,25 ₴
249 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 212AAA
Зарядний пристрій для акумуляторних батарейок типу АА/ААА від мережі JIABAO JB-212А
Опис
Зарядний пристрій для акумуляторних батарейок типу АА/ААА від мережі JIABAO JB-212
Якісний зарядний пристрій Jiabao JB-212 - маленький і дуже легкий - ідеально підходить як зарядний пристрій. Можливість завантаження 4 батарей одночасно.Заряджати можна як АА, так і ААА акумулятори. У наборі 4 акумулятори AA.
Переваги:
- Зарядний пристрій після заряджання автоматично перемикається в режим підтримки повного заряду батареї.
- Він має автоматичний контроль струму захищає батарею від перевантаження, короткого замикання та перегріву.
- Заряджає батареї будь-якого типу та потужності.
- Спеціальний індикатор показує стан пристрою.
- Світлодіод не вказує, коли зарядка закінчена, але ви можете зарядити батареї "на ніч" вранці і вимкнути живлення. Акумуляторні батареї з високою ємністю можуть знадобитися триваліший час заряджання.
Основні характеристики:
- Розміри: 11 х 6,8 х 3,6 см;
- Довжина кабелю: 75 см;
- Напруга: 230 В ~ 50/60 Гц

У нашому каталозі представлені:
✅ Продукція для дому, офісу, авто, туризму та промислового застосування.
✅ Високоякісні товари — нові, сертифіковані та відповідні стандартам
✅ Рішення під будь-які завдання: від простих ліхтарів до складних систем відеоспостереження та зарядних станцій
✅ Збалансовані поставки з можливістю підбору, консультацій та сервісного супроводу
✅ Пристрої та аксесуари з можливістю підбору за вашими індивідуальними вимогами
✅ Надійні та безпечні рішення – контроль якості на кожному етапі
Менеджери проконсультують щодо вибору товарів. Працюємо: Пн-Пт 10:00 – 18:00, Сб 11:00 – 16:00. Зв'язок: Viber, Telegram, WhatsApp.
📦 Замовлення, оформлені до 16:00, надсилаються того ж дня.
🚚 Доставка найпопулярнішими службами України
🔹 Бонуси та знижки за відгуки! 💬
💬 Оцініть якість товару та ГАРАНТОВАНО отримайте знижку або безкоштовну доставку на замовлення!
📸 Нам особливо цінні фото- та відеовідгуки.
💬 Повідомте про свій відгук менеджеру в Telegram, WhatsApp або Viber (на вибір) - і гарантовано отримайте приємний бонус!
🔍 Знайдіть нас у Google - "Svitlobude" і ознайомтеся зі усім асортиментом!
Чому обирають нас? 🔥
🛒 Від батарейок і LED-ламп до портативних зарядних пристроїв та інверторів – все для ваших цілей та бюджету
🌐 Наш сайт працює 24/7
💬 Менеджер відповість у месенджерах у зручний для вас час.
🚚 Працюємо по всій Україні!
📦 Розрахуємо вартість та підберемо зручний спосіб оплати. Отримайте посилку швидко та без клопоту.
Як замовити?
Простий алгоритм покупки:




🎯 "Світлобуде" - Компанія, якій довіряють тисячі клієнтів у всій Україні!
💙Ми цінуємо кожного клієнта та гарантуємо відмінний сервіс та продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Тип акумулятора | Ni-MH |
| Типорозмір акумулятора | AA, AAA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Струм заряду | 0.1 А |
| Кількість режимів заряду | 1 |
| Час зарядки | 8 годин |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 4 шт. |
| Наявність амперметра | Ні |
| Наявність вольтметра | Ні |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Тип індикатора | Світлодіод |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 мм |
| Висота | 36 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Маса | 165 кг |
- Ціна: 249 ₴







