
Гірлянда Штора Роса на USB 3M*3М 300LED Холодний Білий
667 ₴
533,60 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 33-WW
Гірлянда Штора Роса на USB 3M*3М 300LED Холодний Білий
Опис:
Гірлянда новорічна Штора (завіса) 3 на 3м - стане чудовою прикрасою в інтер'єрі та додасть святу нових фарб. Ця модель гірлянди вважається дуже популярною!
Комплектація:
- Гірлянда
- Гачки
- Пульт дистанційного управління (ДК)
Характеристики:
- Довжина по стелі: 3 метри
- Висота від підлоги до стелі: 3 метра
- Кількість LED ламп: 300 штук (10 ниток по 30 діодів)
- Довжина шнура живлення: 1,9 метра
- Тип дроту: Мідний дріт
- Джерело живлення: Від порту USB
- Колір світіння: Холодний білий
- Зміна яскравості: Так
- Кількість режимів: 8
- Колір дроту: Прозорий
- Час роботи: 50,000 годин
- Ступінь захисту: IP44
Особливості:
- Гірлянда виконана із лудженого потовщеного мідного дроту, на якому розташовані світлодіоди, стійкі до деформації.
- Лампочки не нагріваються і повністю герметичні.
- Ступінь захисту IP44 забезпечує високу водонепроникність.
- Гачки дозволяють зручно чіпляти гірлянду за гардини, забезпечуючи вільне переміщення зі шторами.
- Цілком непомітна під завісою, створюючи атмосферу чаклунства цілий рік.
Живлення та управління:
- Живлення від USB, який можна підключити до адаптера, ноутбука/комп'ютера та зовнішнього акумулятора.
- Пульт дистанційного керування з батареєю CR2025 в комплекті, що замінюється при необхідності.
Комплектація:
- Гірлянда
- Гачки
- Пульт ДК

У нашому каталозі представлені:
✅
Продукція для дому, офісу, авто, туризму та промислового застосування.
✅
Високоякісні товари — нові, сертифіковані та відповідні стандартам
✅
Рішення під будь-які завдання: від простих ліхтарів до складних систем відеоспостереження та зарядних станцій
✅
Збалансовані поставки з можливістю підбору, консультацій та сервісного супроводу
✅
Пристрої та аксесуари з можливістю підбору за вашими індивідуальними вимогами
✅
Надійні та безпечні рішення – контроль якості на кожному етапі
Менеджери проконсультують щодо вибору товарів. Працюємо: Пн-Пт 10:00 – 18:00, Сб 11:00 – 16:00. Зв'язок: Viber, Telegram, WhatsApp.
📦
Замовлення, оформлені до 16:00, надсилаються того ж дня.
🚚
Доставка найпопулярнішими службами України
🔹 Бонуси та знижки за відгуки! 💬
💬
Оцініть якість товару та ГАРАНТОВАНО отримайте знижку або безкоштовну доставку на замовлення!
📸
Нам особливо цінні фото- та відеовідгуки.
💬
Повідомте про свій відгук менеджеру в Telegram, WhatsApp або Viber (на вибір) - і гарантовано отримайте приємний бонус!
🔍 Знайдіть нас у Google - "Svitlobude" і ознайомтеся зі усім асортиментом!
Чому обирають нас? 🔥
🛒 Від батарейок і LED-ламп до портативних зарядних пристроїв та інверторів – все для ваших цілей та бюджету
🌐
Наш сайт працює 24/7
💬
Менеджер відповість у месенджерах у зручний для вас час.
🚚 Працюємо по всій Україні!
📦 Розрахуємо вартість та підберемо зручний спосіб оплати. Отримайте посилку швидко та без клопоту.
Як замовити?
Простий алгоритм покупки:




🎯 "Світлобуде" - Компанія, якій довіряють тисячі клієнтів у всій Україні!
💙Ми цінуємо кожного клієнта та гарантуємо відмінний сервіс та продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світлодіодні сітки і завіси |
| Режим роботи | Динамічний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Кількість режимів світіння | 8 |
| Колірна гамма | Холодний білий |
| Напруга | 5 В |
| Споживана потужність | 10 Вт |
| Кількість ламп | 300 шт. |
| Кількість світлодіодів | 300 шт. |
| Форма лампочки | Крапля |
| Довжина шнура живлення | 1.9 м |
| Упаковка | Коробка |
| Вага | 150 г |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Стан | Новий |
| Тип гірлянди | Штора кімнатна |
| Управління | Пульт ДУ |
| Розміри | |
| Висота | 3000 мм |
| Ширина | 3000 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Колір шнура живлення | Прозорий |
- Ціна: 533,60 ₴








