
Світлодіодна гнучка неонова стрічка 12 вольт 5м 11х5мм - гнучкий LED NEON Білий
500 ₴
400 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: N5W
Світлодіодна гнучка неонова стрічка 12 вольт 5м 11х5мм - гнучкий LED NEON Білий
Опис
Світлодіодна неонова стрічка гнучкий LED NEON білого кольору. Стрічка працює від 12 вольт + до комплекту входить адаптер-блок для підключення неону від мережі 220 вольт у розетку.
Це недорогий атрибут, який допоможе швидко перетворити інтер'єр квартири, офісу, ресторану і т.д. Також цей неон ідеально підходить для виготовлення рекламних вивісок. Вона не боїться вологи, можна використати на вулиці. Оснащена яскравими довговічними світлодіодами 2835. Можна різати кожні 2,5 см.
Ціна за бухту 5 метрів! Розмір стрічки: 11мм на 5мм, світить торець!
Особливості світлодіодної неонової стрічки - гнучкий LED NEON 5м:
- Стильний вигляд;
- Проста установка;
- Працює від 12 вольт;
- рівномірне світло;
- Можливість різання;
- Універсальність;
- вологозахист;
- якісні яскраві світлодіоди.
Характеристики декоративного неону:
- Робота від 12V чи 220V;
- Робоча температура: від -40 до +45 °C;
- Термін служби: до 13000 годин;
- Кут свічення: 160 °;
- Потужність 12Вт/м;
- Довжина 5м;
- Монтажний розмір: 5х11мм;
- Колір свічення: білий.
Комплект постачання:
- Неонова стрічка 5 метрів.
- Інвертор (блок) від 220В у розетку.

У нашому каталозі представлені:
✅
Продукція для дому, офісу, авто, туризму та промислового застосування.
✅
Високоякісні товари — нові, сертифіковані та відповідні стандартам
✅
Рішення під будь-які завдання: від простих ліхтарів до складних систем відеоспостереження та зарядних станцій
✅
Збалансовані поставки з можливістю підбору, консультацій та сервісного супроводу
✅
Пристрої та аксесуари з можливістю підбору за вашими індивідуальними вимогами
✅
Надійні та безпечні рішення – контроль якості на кожному етапі
Менеджери проконсультують щодо вибору товарів. Працюємо: Пн-Пт 10:00 – 18:00, Сб 11:00 – 16:00. Зв'язок: Viber, Telegram, WhatsApp.
📦
Замовлення, оформлені до 16:00, надсилаються того ж дня.
🚚
Доставка найпопулярнішими службами України
🔹 Бонуси та знижки за відгуки! 💬
💬
Оцініть якість товару та ГАРАНТОВАНО отримайте знижку або безкоштовну доставку на замовлення!
📸
Нам особливо цінні фото- та відеовідгуки.
💬
Повідомте про свій відгук менеджеру в Telegram, WhatsApp або Viber (на вибір) - і гарантовано отримайте приємний бонус!
🔍 Знайдіть нас у Google - "Svitlobude" і ознайомтеся зі усім асортиментом!
Чому обирають нас? 🔥
🛒 Від батарейок і LED-ламп до портативних зарядних пристроїв та інверторів – все для ваших цілей та бюджету
🌐
Наш сайт працює 24/7
💬
Менеджер відповість у месенджерах у зручний для вас час.
🚚 Працюємо по всій Україні!
📦 Розрахуємо вартість та підберемо зручний спосіб оплати. Отримайте посилку швидко та без клопоту.
Як замовити?
Простий алгоритм покупки:




🎯 "Світлобуде" - Компанія, якій довіряють тисячі клієнтів у всій Україні!
💙Ми цінуємо кожного клієнта та гарантуємо відмінний сервіс та продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 5000 мм |
| Інтервал різання | 2.5 см |
| Кількість метрів в бабіні | 5 м |
| Кількість світлодіодів | 150 шт. |
| Потужність | 60 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Світлодіодів шт/м | 30 |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP67 |
| Тип освітлення | Холодний неон |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Кут свічення | 160 град. |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Ширина | 11 мм |
- Ціна: 400 ₴





