
Світлодіодна гнучка неонова стрічка 12 вольт 5м 11х5мм - гнучкий LED NEON Помаранчевий
498,75 ₴
399 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: N5Y
Світлодіодна гнучка неонова стрічка 12 вольт 5м 11х5мм - гнучкий LED NEON Помаранчевий
Неонова стрічка LED NEON
Світлодіодна стрічка силіконова LED NEON може бути використана для створення контурного підсвічування об'єктів, декоративного зовнішнього оформлення будівель. Джерелами світла тут є світлодіоди, які здатні забезпечити як яскраве, а й рівномірне освітлення. Номінальна напруга – 12 В постійного струму. Високоякісний силікон досить гнучкий та м'який, що дозволяє реалізувати різні світлові рішення у декорі та при виготовленні вивісок. Крім цього, силікон не жовтіє з часом, добре відводить тепло від світлодіодної стрічки, що знаходиться всередині, і значно продовжує термін її служби.
Це недорогий атрибут, який допоможе швидко змінити інтер'єр квартири, офісу, ресторану тощо. Також цей неон ідеально підходить для виготовлення рекламних вивісок. Вона не боїться вологи, можна використати на вулиці. Стрічка працює від 12В, також комплект входить адаптер-блок для підключення в розетку від мережі 220В.
Силіконова стрічка характеристики:
- Довжина стрічки: 5 м;
- Ширина: 0.5 см;
- Висота: 1 см;
- Довжина кабелю живлення: 85 см;
- Працює від: 12В, у комплекті блок живлення знижуючий з 220 на 12 В;
- Кількість режимів роботи: 1;
- Вага: 0,4 кг;
- Силіконова ізоляція.
Неонова світлодіодна стрічка комплектація:
- Неонова стрічка;
- Блок живлення;
- Блістерне пакування.

У нашому каталозі представлені:
✅
Продукція для дому, офісу, авто, туризму та промислового застосування.
✅
Високоякісні товари — нові, сертифіковані та відповідні стандартам
✅
Рішення під будь-які завдання: від простих ліхтарів до складних систем відеоспостереження та зарядних станцій
✅
Збалансовані поставки з можливістю підбору, консультацій та сервісного супроводу
✅
Пристрої та аксесуари з можливістю підбору за вашими індивідуальними вимогами
✅
Надійні та безпечні рішення – контроль якості на кожному етапі
Менеджери проконсультують щодо вибору товарів. Працюємо: Пн-Пт 10:00 – 18:00, Сб 11:00 – 16:00. Зв'язок: Viber, Telegram, WhatsApp.
📦
Замовлення, оформлені до 16:00, надсилаються того ж дня.
🚚
Доставка найпопулярнішими службами України
🔹 Бонуси та знижки за відгуки! 💬
💬
Оцініть якість товару та ГАРАНТОВАНО отримайте знижку або безкоштовну доставку на замовлення!
📸
Нам особливо цінні фото- та відеовідгуки.
💬
Повідомте про свій відгук менеджеру в Telegram, WhatsApp або Viber (на вибір) - і гарантовано отримайте приємний бонус!
🔍 Знайдіть нас у Google - "Svitlobude" і ознайомтеся зі усім асортиментом!
Чому обирають нас? 🔥
🛒 Від батарейок і LED-ламп до портативних зарядних пристроїв та інверторів – все для ваших цілей та бюджету
🌐
Наш сайт працює 24/7
💬
Менеджер відповість у месенджерах у зручний для вас час.
🚚 Працюємо по всій Україні!
📦 Розрахуємо вартість та підберемо зручний спосіб оплати. Отримайте посилку швидко та без клопоту.
Як замовити?
Простий алгоритм покупки:




🎯 "Світлобуде" - Компанія, якій довіряють тисячі клієнтів у всій Україні!
💙Ми цінуємо кожного клієнта та гарантуємо відмінний сервіс та продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 5000 мм |
| Інтервал різання | 2.5 см |
| Кількість метрів в бабіні | 5 м |
| Кількість світлодіодів | 150 шт. |
| Потужність | 60 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Світлодіодів шт/м | 30 |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP67 |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Кут свічення | 160 град. |
| Колір світіння | Помаранчевий |
| Колірна температура | 2400К |
| Ширина | 11 мм |
- Ціна: 399 ₴







