
Нічник Куля проектор зоряне небо Star Master Dream QDP01 (IS33)
361,25 ₴
289 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SM
Нічник Куля проектор зоряне небо Star Master Dream QDP01 (IS33)
Опис
Круглий проектор зоряного неба нічник Star Master Dream Night Original - чудовий подарунок для ваших дітей. Проектор освітить кімнату дитини чудовими зірками та місяцем. Працювати Проектор зоряного неба нічник Star Master Dream Plus Original фіолетовий може як від USB-проводу так і від чотирьох батарейок типу АAA.
Комплектується напівпрозорим матовим ковпаком, який дозволяє створити більш приглушене затишне свічення. Є три кнопки керування, які відповідають трьом режимам роботи (їх можна поєднувати у будь-якій комбінації).
Особливості Проектора зоряного неба нічника Star Master Dream Night Original :
- досить яскрава проекція білого світла (білі зірки)
- режим RGB з можливістю вибору одного або змінного світіння червоного, синього та зеленого кольорів
- обертання сфери
Характеристики Проектора зоряного неба нічника Star Master Dream Night Original:
- створює рухомі проекції на стіні та стелі
- джерело світла: 4 світлодіодні лампи
Режими роботи: 3 кнопки (обертання, біле світло, різнокольорове свічення)
Напруга: 5 В
Живлення: USB-кабель або від батарей ААА 4 шт
Матеріал: пластик
Зверніть увагу! Не використовуйте одночасно батареї та USB-шнур.

У нашому каталозі представлені:
✅
Продукція для дому, офісу, авто, туризму та промислового застосування.
✅
Високоякісні товари — нові, сертифіковані та відповідні стандартам
✅
Рішення під будь-які завдання: від простих ліхтарів до складних систем відеоспостереження та зарядних станцій
✅
Збалансовані поставки з можливістю підбору, консультацій та сервісного супроводу
✅
Пристрої та аксесуари з можливістю підбору за вашими індивідуальними вимогами
✅
Надійні та безпечні рішення – контроль якості на кожному етапі
Менеджери проконсультують щодо вибору товарів. Працюємо: Пн-Пт 10:00 – 18:00, Сб 11:00 – 16:00. Зв'язок: Viber, Telegram, WhatsApp.
📦
Замовлення, оформлені до 16:00, надсилаються того ж дня.
🚚
Доставка найпопулярнішими службами України
🔹 Бонуси та знижки за відгуки! 💬
💬
Оцініть якість товару та ГАРАНТОВАНО отримайте знижку або безкоштовну доставку на замовлення!
📸
Нам особливо цінні фото- та відеовідгуки.
💬
Повідомте про свій відгук менеджеру в Telegram, WhatsApp або Viber (на вибір) - і гарантовано отримайте приємний бонус!
🔍 Знайдіть нас у Google - "Svitlobude" і ознайомтеся зі усім асортиментом!
Чому обирають нас? 🔥
🛒 Від батарейок і LED-ламп до портативних зарядних пристроїв та інверторів – все для ваших цілей та бюджету
🌐
Наш сайт працює 24/7
💬
Менеджер відповість у месенджерах у зручний для вас час.
🚚 Працюємо по всій Україні!
📦 Розрахуємо вартість та підберемо зручний спосіб оплати. Отримайте посилку швидко та без клопоту.
Як замовити?
Простий алгоритм покупки:




🎯 "Світлобуде" - Компанія, якій довіряють тисячі клієнтів у всій Україні!
💙Ми цінуємо кожного клієнта та гарантуємо відмінний сервіс та продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина шнура | 1 м |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Багатобарвне підсвічування | Так |
| Напруга живлення | 5В |
| Напруга мережі | П'ять |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип | Нічник-проектор |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Управління | Кнопки |
| Форма світильника | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 250 г |
| Висота | 150 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 289 ₴









