
Перетворювач авто інвертор UKC 12V-220V AR 4000W з функцією плавного пуску
6 875 ₴
5 500 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: UKC4000
Перетворювач авто інвертор UKC 12V-220V AR 4000W з функцією плавного пуску
Опис
Перетворювач авто інвертор UKC 12V-220V AR 4000W з функцією плавного пуску
Перетворювач UKC 12V-220V AR 5000W призначений для перетворення електроенергії з 12В до 220В.
Інвертор дозволяє підключати навантаження до 5000Вт. Наприклад: відеокамеру, телефон, ноутбук, різну аудіо- та відеотехніку, електробритву, електроінструмент, побутову техніку та інші електроприлади.
Корпус виготовлений з алюмінію, в задній частині є вентилятор для охолодження приладу, клеми та гнізда запобіжників. Попереду розташовані розетка, кнопка вкл/вимк, USB вихід 5В, а також світлові індикатори режимів роботи. Режим плавного пуску дозволяє підключати потужні електроінструменти.
Область застосування: в автомобілі, катері, сонячних та вітрових електрогенераторах, для аварійної роботи і т.д.
Характеристики:
- Підключення пристрою: до акумулятора автомобіля
- Тип монтажу: Зовнішній
- Напруга на виході: 220В
- Максимальна потужність: 4000Вт
- Частота на виході: 50/60 Гц
- Форма вихідного сигналу: ступінчаста апроксимація синусоїди
- ККД: 88%
- Температура навколишнього середовища під час роботи: -10...+40°С
- Температура та вологість зберігання: -20...+55С, 10%-95%RH
- Робоча вологість: 20%-90%RH (без конденсату)
- Температурний захист
- Охолодження вентилятором
- Захист від короткого замикання
- Захист від перевантаження
- 2 кулери охолодження
- Звуковий сигнал при низькій вхідній напрузі
- Роз'єм USB на виході
- Вимкнення при низькій вхідній та вихідній напрузі
- Матеріал корпусу Алюміній
- Вага: 1,75 кг
- Розмір: 28 x 15 x 7 см
Комплектація:
- Інвертор
- Комплект дротів для підключення від акумулятора
- Інструкція

У нашому каталозі представлені:
✅
Продукція для дому, офісу, авто, туризму та промислового застосування.
✅
Високоякісні товари — нові, сертифіковані та відповідні стандартам
✅
Рішення під будь-які завдання: від простих ліхтарів до складних систем відеоспостереження та зарядних станцій
✅
Збалансовані поставки з можливістю підбору, консультацій та сервісного супроводу
✅
Пристрої та аксесуари з можливістю підбору за вашими індивідуальними вимогами
✅
Надійні та безпечні рішення – контроль якості на кожному етапі
Менеджери проконсультують щодо вибору товарів. Працюємо: Пн-Пт 10:00 – 18:00, Сб 11:00 – 16:00. Зв'язок: Viber, Telegram, WhatsApp.
📦
Замовлення, оформлені до 16:00, надсилаються того ж дня.
🚚
Доставка найпопулярнішими службами України
🔹 Бонуси та знижки за відгуки! 💬
💬
Оцініть якість товару та ГАРАНТОВАНО отримайте знижку або безкоштовну доставку на замовлення!
📸
Нам особливо цінні фото- та відеовідгуки.
💬
Повідомте про свій відгук менеджеру в Telegram, WhatsApp або Viber (на вибір) - і гарантовано отримайте приємний бонус!
🔍 Знайдіть нас у Google - "Svitlobude" і ознайомтеся зі усім асортиментом!
Чому обирають нас? 🔥
🛒 Від батарейок і LED-ламп до портативних зарядних пристроїв та інверторів – все для ваших цілей та бюджету
🌐
Наш сайт працює 24/7
💬
Менеджер відповість у месенджерах у зручний для вас час.
🚚 Працюємо по всій Україні!
📦 Розрахуємо вартість та підберемо зручний спосіб оплати. Отримайте посилку швидко та без клопоту.
Як замовити?
Простий алгоритм покупки:




🎯 "Світлобуде" - Компанія, якій довіряють тисячі клієнтів у всій Україні!
💙Ми цінуємо кожного клієнта та гарантуємо відмінний сервіс та продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Види індикації | Звукова |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від переполюсовки | Ні |
| ККД, не менше | 88 % |
| Максимальна потужність | 4000 Вт |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Номінальна вхідна напруга | 220 В |
| Номінальна вихідна напруга | 12 В |
| Сонячна батарея | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 10 |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Колір світлодіода | Червоний |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.75 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 5 500 ₴





