
Гірлянда Бахрома Вулична з FLASH 5м*0,7м, IP65, Теплий білий на чорному дроті 120LED
1 123,75 ₴
899 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 7238
Гірлянда Бахрома Вулична 5м х 0,7 метра | IP65 | Теплий білий на чорному дроті 120LED
Гірлянда Бахрома Вулична професійна 5М х 0,7 метра | Premium Iceclude IP65 для прикраси фасадів будівель

- Серія гірлянди: Premium Professional Line
- Ступінь захисту: IP65
- Матеріал кабелю: Каучук
- Товщина кабелю: 3,3 мм
- Діаметр світлодіода: 7 мм.
- Кількість світлодіодів: 120
- Розмір: 5х 0,7 метра
- Напруга: 220 В
- Ефект мерехтіння: Є
- Можливість з'єднання: Є

Світлодіодна гірлянда "Бахрома"
Призначена для прикрас вікон, фасадів будівель, популярна в торгових і розважальних центрах.
Світлодіодна технологія дозволила при низькому енергоспоживанні ефектно прикрасити будь-яке свято. Кращим варіантом для прикраси різних архітектурних споруд, покрівлі, вікон будинків, поручнів і огорож, стовпів, парканів та сходів. є гірлянда новорічна вулична з підвісками у вигляді бахроми.

На горизонтальному дроті довжиною 5 метрів з проміжками в 10 см висять нитки вертикальних підвісок довжиною від 10 до 60 см, на яких розміщено від 3 до 6 світлодіодів. Різна довжина ниток бахроми і хаотичне розташування вогнів створюють оригінальний вигляд. Яскравий колір світлодіодів дозволяє підкреслити архітектурні достоїнства будівель і споруд, і створити особливу атмосферу.

Краса гірлянди дозволяє використовувати її для прикраси будинку з будь-якого приводу. Святкова гірлянда Бахрома" легко підвішується на будь-якій поверхні, нею можна прикрасити спальню і вітальню, стійку бару, сходи, сцену і будь-яку іншу конструкції.

З одного боку чудової "Бахроми" знаходиться вилка для підключення гірлянди в розетку,а з іншого роз'єм для підключення гірлянд між собою, що дає можливість зібрати до 10 штук в одну "ланцюг", і отримати цілісну,дуже красиву, гірлянду яка буде працювати від однієї розетки, і привертати увагу всіх оточуючих. Вся гірлянда,і з'єднувачі є професійними, і повністю ізольовані, що дає можливо гірлянді працювати під прямим попаданням дощу,снігу і т. д.

У нашому каталозі представлені:
✅
Продукція для дому, офісу, авто, туризму та промислового застосування.
✅
Високоякісні товари — нові, сертифіковані та відповідні стандартам
✅
Рішення під будь-які завдання: від простих ліхтарів до складних систем відеоспостереження та зарядних станцій
✅
Збалансовані поставки з можливістю підбору, консультацій та сервісного супроводу
✅
Пристрої та аксесуари з можливістю підбору за вашими індивідуальними вимогами
✅
Надійні та безпечні рішення – контроль якості на кожному етапі
Менеджери проконсультують щодо вибору товарів. Працюємо: Пн-Пт 10:00 – 18:00, Сб 11:00 – 16:00. Зв'язок: Viber, Telegram, WhatsApp.
📦
Замовлення, оформлені до 16:00, надсилаються того ж дня.
🚚
Доставка найпопулярнішими службами України
🔹 Бонуси та знижки за відгуки! 💬
💬
Оцініть якість товару та ГАРАНТОВАНО отримайте знижку або безкоштовну доставку на замовлення!
📸
Нам особливо цінні фото- та відеовідгуки.
💬
Повідомте про свій відгук менеджеру в Telegram, WhatsApp або Viber (на вибір) - і гарантовано отримайте приємний бонус!
🔍 Знайдіть нас у Google - "Svitlobude" і ознайомтеся зі усім асортиментом!
Чому обирають нас? 🔥
🛒 Від батарейок і LED-ламп до портативних зарядних пристроїв та інверторів – все для ваших цілей та бюджету
🌐
Наш сайт працює 24/7
💬
Менеджер відповість у месенджерах у зручний для вас час.
🚚 Працюємо по всій Україні!
📦 Розрахуємо вартість та підберемо зручний спосіб оплати. Отримайте посилку швидко та без клопоту.
Як замовити?
Простий алгоритм покупки:




🎯 "Світлобуде" - Компанія, якій довіряють тисячі клієнтів у всій Україні!
💙Ми цінуємо кожного клієнта та гарантуємо відмінний сервіс та продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світлодіодна гірлянда |
| Режим роботи | Статичний |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Кількість режимів світіння | 1 |
| Колірна гамма | Теплий білий |
| Напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 10 Вт |
| Світловий потік | 1000 лм |
| Кількість ламп | 120 шт. |
| Кількість світлодіодів | 120 шт. |
| Форма лампочки | Класична |
| Довжина шнура живлення | 1 м |
| Упаковка | Коробка |
| Термін служби | 60000 годин |
| Вага | 800 г |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Стан | Новий |
| Тип гірлянди | Бахрома вулична, Штора вулична |
| Розміри | |
| Довжина | 10000 мм |
| Висота | 750 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип живлення | Мережа |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Колір шнура живлення | Чорний |
- Ціна: 899 ₴








