
Портативний Міні-Світильник з Usb, 510-COB, Нічник від Повербанку
123,75 ₴
99 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9207
Портативний Міні-Світильник з Usb, 510-COB, Нічник від Повербанку
Міні ліхтарик, USB світильник, можна носити як простий брелок для ключів.
Світло холодне біле. Можна використовувати для читання, під час ходьби, у походах або інших заняттях.
Потужність лампи становить 4 Вт, що дає повноцінне відчуття освітлення.
Світловий потік дає можливість висвітлити кімнату, працювати в гаражі, у темряві отримати повноцінне освітлення.
Працює від будь-якого штатного USB роз'єму комп'ютера, ноутбука, Power Bank, зарядного і т.д.
Тривалість роботи від Power Bank на 10000мАч становить до 30 годин.
Характеристики:
- Колір свічення: холодний білий 6500К.
- Розміри: 101 мм*18 мм*9 мм.
- Споживаний струм: 300 мА.
- Потужність: 4 Вт.
- Напруга: 5 Ст.
- Вага: 12г.
Комплект постачання:
- 1 USB ліхтарик

У нашому каталозі представлені:
✅
Продукція для дому, офісу, авто, туризму та промислового застосування.
✅
Високоякісні товари — нові, сертифіковані та відповідні стандартам
✅
Рішення під будь-які завдання: від простих ліхтарів до складних систем відеоспостереження та зарядних станцій
✅
Збалансовані поставки з можливістю підбору, консультацій та сервісного супроводу
✅
Пристрої та аксесуари з можливістю підбору за вашими індивідуальними вимогами
✅
Надійні та безпечні рішення – контроль якості на кожному етапі
Менеджери проконсультують щодо вибору товарів. Працюємо: Пн-Пт 10:00 – 18:00, Сб 11:00 – 16:00. Зв'язок: Viber, Telegram, WhatsApp.
📦
Замовлення, оформлені до 16:00, надсилаються того ж дня.
🚚
Доставка найпопулярнішими службами України
🔹 Бонуси та знижки за відгуки! 💬
💬
Оцініть якість товару та ГАРАНТОВАНО отримайте знижку або безкоштовну доставку на замовлення!
📸
Нам особливо цінні фото- та відеовідгуки.
💬
Повідомте про свій відгук менеджеру в Telegram, WhatsApp або Viber (на вибір) - і гарантовано отримайте приємний бонус!
🔍 Знайдіть нас у Google - "Svitlobude" і ознайомтеся зі усім асортиментом!
Чому обирають нас? 🔥
🛒 Від батарейок і LED-ламп до портативних зарядних пристроїв та інверторів – все для ваших цілей та бюджету
🌐
Наш сайт працює 24/7
💬
Менеджер відповість у месенджерах у зручний для вас час.
🚚 Працюємо по всій Україні!
📦 Розрахуємо вартість та підберемо зручний спосіб оплати. Отримайте посилку швидко та без клопоту.
Як замовити?
Простий алгоритм покупки:




🎯 "Світлобуде" - Компанія, якій довіряють тисячі клієнтів у всій Україні!
💙Ми цінуємо кожного клієнта та гарантуємо відмінний сервіс та продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга мережі | П'ять |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип | Нічник |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Колір | Білий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 г |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Довжина мережевого шнура | 0 м |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 99 ₴




