
Міні вентилятор mini fan XSFS-01 з акумулятором 18650 4,5W Black
214 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 4376
Відправка з 15 квітня 2026Міні вентилятор mini fan XSFS-01 з акумулятором 18650 4,5W Black
Міні вентилятор mini fan XSFS-01 з акумулятором 18650 Black
Портативний настільний вентилятор з акумуляторною батареєю стане справжньою знахідкою у задушливому офісі. Потужний повітряний потік, створюваний пристроєм, дозволяє легко охолодити простір перед Вами на відстані до 1.5 метра, незважаючи на невеликі розміри і вагу вентилятора. Ви можете використовувати вентилятор незалежно від того, де ви знаходитесь, в парку, подорожуючи на відкритому повітрі, будучи на навчанні у школі.
Тиха робота портативного вентилятора не дратуватиме і відволікатиме навіть під час роботи. Модель працює від акумулятора 18650 і заряджається від кабелю USB з комплекту. При цьому пристрій може функціонувати без акумулятора через кабель (під час режиму заряджання не працює). Достатньо лише підключити вентилятор і розташувати його у зручному для себе ракурсі.
Вентилятор має 3 режими швидкості, Ви зможете вибрати найбільш оптимальну саме для Вас. Також у вентилятор вбудований світлодіод, який може висвітлювати клавіатуру комп'ютера в умовах поганого освітлення. Час роботи в автономному режимі залежить від вибраного режиму. Портативний міні вентилятор USB стане незамінним помічником для Вас та Ваших близьких у спеку!
Характеристики:
• Кількість швидкостей: 3
• Маленький та витончений. Легко носити із собою
• Потужність: 4,5W
• Кількість лопатей: 4
• Працює від 1 акумулятора 18650 або через кабель
• Харчування: 5V 0,5-1А
• Led ліхтарик
• Матеріал лопатей: пластик
• Матеріал корпусу: пластик
• Колір: чорний
• Вага без акумулятора: 110 г
• Розмір: 14 x 11 x 4 см
Комплектація:
- Міні вентилятор
- Акумулятор 18650
- Кабель USB/microUSB
- Коробка

У нашому каталозі представлені:
✅
Продукція для дому, офісу, авто, туризму та промислового застосування.
✅
Високоякісні товари — нові, сертифіковані та відповідні стандартам
✅
Рішення під будь-які завдання: від простих ліхтарів до складних систем відеоспостереження та зарядних станцій
✅
Збалансовані поставки з можливістю підбору, консультацій та сервісного супроводу
✅
Пристрої та аксесуари з можливістю підбору за вашими індивідуальними вимогами
✅
Надійні та безпечні рішення – контроль якості на кожному етапі
Менеджери проконсультують щодо вибору товарів. Працюємо: Пн-Пт 10:00 – 18:00, Сб 11:00 – 16:00. Зв'язок: Viber, Telegram, WhatsApp.
📦
Замовлення, оформлені до 16:00, надсилаються того ж дня.
🚚
Доставка найпопулярнішими службами України
🔹 Бонуси та знижки за відгуки! 💬
💬
Оцініть якість товару та ГАРАНТОВАНО отримайте знижку або безкоштовну доставку на замовлення!
📸
Нам особливо цінні фото- та відеовідгуки.
💬
Повідомте про свій відгук менеджеру в Telegram, WhatsApp або Viber (на вибір) - і гарантовано отримайте приємний бонус!
🔍 Знайдіть нас у Google - "Svitlobude" і ознайомтеся зі усім асортиментом!
Чому обирають нас? 🔥
🛒 Від батарейок і LED-ламп до портативних зарядних пристроїв та інверторів – все для ваших цілей та бюджету
🌐
Наш сайт працює 24/7
💬
Менеджер відповість у месенджерах у зручний для вас час.
🚚 Працюємо по всій Україні!
📦 Розрахуємо вартість та підберемо зручний спосіб оплати. Отримайте посилку швидко та без клопоту.
Як замовити?
Простий алгоритм покупки:




🎯 "Світлобуде" - Компанія, якій довіряють тисячі клієнтів у всій Україні!
💙Ми цінуємо кожного клієнта та гарантуємо відмінний сервіс та продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Настільний |
| Діаметр лопатей | 90 мм |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Споживана потужність | 4.5 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Регулювання швидкості | Так |
| Рекомендована площа приміщення | 1 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.1 кг |
| Висота | 14 мм |
| Глибина | 4 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Датчик присутності | Ні |
| Датчик температури | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальний час установки таймера | 0 хв |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм резервуара для води | 0 л |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Регулювання висоти | Ні |
| Таймер | Ні |
| Кут нахилу | 0 град. |
| Кут повороту | 0 град. |
| Рівень шуму | 1 дБ |
| Функція іонізації | Ні |
| Функція нахилу | Ні |
| Функція повороту | Ні |
| Функція зволоження | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 214 ₴




