
Підлоговий вентилятор WimpeX WX-1611 від мережі діаметром 40см (16"), 5-ма лопатями, 3-а швидкостями
856 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: WX-1611
Відправка з 15 квітня 2026Підлоговий вентилятор WimpeX WX-1611 від мережі діаметром 40см (16"), 5-ма лопатями, 3-а швидкостями
Підлоговий вентилятор від мережі діаметром 40см (16"), 3-ма лопатями, 3-а швидкостями WimpeX WX-1611
Якщо Вам необхідно швидко й економічно створити комфортні умови, то підлоговий побутовий вентилятор
WX-1611 дасть змогу насолоджуватися прохолодним повітрям у приміщенні відразу ж після його купівлі.
Підлоговий вентилятор компактний і легко розміщується навіть у невеликому просторі.
Вентилятор Wimpex обладнаний захисною решіткою, яка робить цей вигляд
побутової техніки абсолютно безпечним для дітей.
Регулювання висоти, регулювання кута нахилу та поворот на 90 градусів
дає змогу спрямувати свіжий потік повітря в потрібну точку простору, а 3-ступеневе регулювання дає змогу регулювати швидкість і силу обдування.
Характеристики:
- Тип: підлоговий
- Тип вентилятора: осьовий
- Тип керування: механічне
- Кількість лопатей: 3
- Потужність: 40 W
- Захисна решітка: так
- Діаметр: 16 дюймів (410 мм)
- Живлення: мережа 110/220В-50/60гц
- Кількість швидкостей: 3
- Матеріал корпусу: метал + пластик

У нашому каталозі представлені:
✅
Продукція для дому, офісу, авто, туризму та промислового застосування.
✅
Високоякісні товари — нові, сертифіковані та відповідні стандартам
✅
Рішення під будь-які завдання: від простих ліхтарів до складних систем відеоспостереження та зарядних станцій
✅
Збалансовані поставки з можливістю підбору, консультацій та сервісного супроводу
✅
Пристрої та аксесуари з можливістю підбору за вашими індивідуальними вимогами
✅
Надійні та безпечні рішення – контроль якості на кожному етапі
Менеджери проконсультують щодо вибору товарів. Працюємо: Пн-Пт 10:00 – 18:00, Сб 11:00 – 16:00. Зв'язок: Viber, Telegram, WhatsApp.
📦
Замовлення, оформлені до 16:00, надсилаються того ж дня.
🚚
Доставка найпопулярнішими службами України
🔹 Бонуси та знижки за відгуки! 💬
💬
Оцініть якість товару та ГАРАНТОВАНО отримайте знижку або безкоштовну доставку на замовлення!
📸
Нам особливо цінні фото- та відеовідгуки.
💬
Повідомте про свій відгук менеджеру в Telegram, WhatsApp або Viber (на вибір) - і гарантовано отримайте приємний бонус!
🔍 Знайдіть нас у Google - "Svitlobude" і ознайомтеся зі усім асортиментом!
Чому обирають нас? 🔥
🛒 Від батарейок і LED-ламп до портативних зарядних пристроїв та інверторів – все для ваших цілей та бюджету
🌐
Наш сайт працює 24/7
💬
Менеджер відповість у месенджерах у зручний для вас час.
🚚 Працюємо по всій Україні!
📦 Розрахуємо вартість та підберемо зручний спосіб оплати. Отримайте посилку швидко та без клопоту.
Як замовити?
Простий алгоритм покупки:




🎯 "Світлобуде" - Компанія, якій довіряють тисячі клієнтів у всій Україні!
💙Ми цінуємо кожного клієнта та гарантуємо відмінний сервіс та продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wimpex |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Діаметр лопатей | 410 мм |
| Регулювання швидкості | Так |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція нахилу | Так |
| Функція повороту | Так |
| Кут повороту | 90 град. |
| Регулювання висоти | Так |
| Функція зволоження | Ні |
| Об'єм резервуара для води | 0 л |
| Функція іонізації | Ні |
| Таймер | Ні |
| Максимальний час установки таймера | 0 хв |
| Дисплей | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Датчик присутності | Ні |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Датчик температури | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 125 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Вага | 1.52 кг |
- Ціна: 856 ₴





