
Налобний світлодіодний ліхтарик VIDEX VLF-H025C 310Lm 5000K
925 ₴
740 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: H025
Налобний світлодіодний ліхтарик VIDEX VLF-H025C 310Lm 5000K
Налобний світлодіодний ліхтарик H025C VIDEX 310Lm 5000K призначений для індивідуального використання в темний час доби або в приміщеннях без освітлення. Основними показниками є герметичність, надійний корпус, дальність світла. Дозволяє обрати необхідний режим роботи. Максимальна яскравість 310Lm. Регульований кут нахилу кріплення дозволяє обрати зручний кут освітлення. Вбудований датчик руху для комфортного увімкнення.
Використовується налобний ремінь для ліхтаря із зносостійкого матеріалу, м'якого за текстурою, що забезпечує зручне користування.
Кнопка сенсора допомагає увімкнути блакитне світло та контролювати його режими жестами рук. Довготривале натискання кнопки сенсора відображає заряд ліхтаря. Короткочасне натискання функціональної кнопки дає можливість перемикати режими роботи. Режими змінюються протягом 3-х сек. в іншому випадку ліхтар вимикається.
Режим роботи ліхтаря:
HIGH (Режим біле світло максимальної потужності) – яскравість світла 250Lm. Дистанція освітлення налічує 74м. Тривалість роботи 4год. 50хв Інтенсивність світлового потоку 1380cd.
LOW (Режим біле світло мінімальної потужності світла) – яскравість світла 95Lm. Дистанція освітлення налічує 46м. Тривалість роботи 9год. Інтенсивність світлового потоку 520cd.
COB (рівномірне розсіяне світло на 120°, ближнє світло) – яскравість світла 75Lm. Дистанція освітлення налічує 7м. Тривалість роботи 10год. 20хв Інтенсивність світлового потоку 12cd.
COB+HIGH (рівномірне розсіяне світло на 120°, ближнє світло максимальної потужності) - яскравість світла 310Lm. Дистанція освітлення налічує 74м. Тривалість роботи 3год. Інтенсивність світлового потоку 1380cd.
FLASH - режим білого мерехтливого світла. Яскравість світла 95Lm. Дистанція освітлення налічує 46м. Тривалість роботи 21год. Інтенсивність світлового потоку 520cd.
RED ON - червоне світло максимальної потужності. Яскравість світла 1.2Lm. Тривалість роботи 8год.
RED FLASH - червоне мерехтливе світло. Яскравість світла 1.2Lm. Тривалість роботи 16год.
Рівень заряду ліхтаря:
- При заряді індикатори мерехтять червоним кольором.
- При повному заряді індикатори світяться червоним кольором.
Доступне заряджання за допомогою USB-C.
УВАГА! Категорично заборонено використовувати ліхтар під час заряджання.
Відмінно захищений і адаптований під використання в складних та екстремальних умовах. Без проблем витримує механічні навантаження, падіння з висоти. Може падати з висоти 1м. і при цьому не пошкодиться. Має повний захист від пилу, сильного дощу та бризок. Стандарт захисту – IP65. Пов’язка виготовлена з тонкого та повітропроникного матеріалу з силіконовим кріпленням для ліхтаря.
Відмінний, сучасний, високоефективний ліхтар буде прекрасним супутником під час активного відпочинку. Зручний в застосуванні. Гарантія 2 роки.

В нашем каталоге представлены:
✅
Продукция для дома, офиса, авто, туризма и промышленного применения
✅
Высококачественные товары — новые, сертифицированные и соответствующие стандартам
✅
Решения под любые задачи: от простых фонарей до сложных систем видеонаблюдения и зарядных станций
✅
Сбалансированные поставки с возможностью подбора, консультаций и сервисного сопровождения
✅
Устройства и аксессуары с возможностью подбора по вашим индивидуальным требованиям
✅
Надёжные и безопасные решения — контроль качества на каждом этапе
Менеджеры проконсультируют по выбору товаров. Работаем: Пн-Пт 10:00 - 18:00, Сб 11:00 - 16:00. Связь: Viber, Telegram, WhatsApp.
📦
Заказы, оформленные до 16:00, отправляются в тот же день.
🚚
Доставка самыми популярными службами Украины
🔹 Бонусы и скидки за отзывы! 💬
💬
Оцените качество товара и ГАРАНТИРОВАННО получите скидку или бесплатную доставку на следующий заказ!
📸
Нам особенно ценны фото- и видеоотзывы.
💬
Сообщите о своем отзыве менеджеру в Telegram, WhatsApp или Viber (по выбору) - и гарантированно получите приятный бонус!
🔍 Найдите нас в Google — "Svitlobude" и ознакомьтесь со всем ассортиментом!
Почему выбирают нас? 🔥
🛒 От батареек и LED-ламп до портативных зарядных устройств и инверторов — всё для ваших целей и бюджета
🌐
Наш сайт работает 24/7
💬
Менеджер ответит в мессенджерах в удобное для вас время.
🚚 Работаем по всей Украине!
📦 Рассчитаем стоимость и подберем удобный способ оплаты. Получите посылку быстро и без хлопот.
Как заказать?
Простой алгоритм покупки:




🎯 "Svitlobude" - Компания, которой доверяют тысячи клиентов по всей Украине!
💙Мы ценим каждого клиента и гарантируем отличный сервис и продукцию.
🛒 Сделайте заказ уже сейчас!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP | 65 |
| Артикул | VLF-H025C |
| Вага | 99г кг |
| Час заряджання | 3.5г |
| Габаритні розміри | 70mm x 46mm x 38mm |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Дальність | 74м |
| Защита от падения | 1 м |
| Індикатор заряду | 5-рівнева |
| Кількість у коробі | 20 шт. |
| Комплектація | Наголовний ремінь, зарядний кабель, документація |
| Матеріал корпусу | Поліамід |
| Матеріал лінзи | Поликарбонат |
| Поверхня рефлектора | Гладкий |
| Режим роботи | Максимум, низький, стробоскоп, червоний, червоне мерехтіння, COB, максимум+COB |
| Світловий потік | 310 Lm |
| Способ заряда | USB-C |
| Стабілізація розряду | Неповна |
| Тип акумулятора | Li-pol 1800mAh незнімний |
| Тип светодиода | CREE XTE 5W + COB |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) |
| Штрих-код | 4820246481076 |
- Ціна: 740 ₴










