
Налобний світлодіодний ліхтарик VIDEX VLF-H085-OR 400Lm 5000K
Налобний світлодіодний ліхтарик VIDEX VLF-H085 5000K призначений для індивідуального використання у темний час доби або у приміщеннях без освітлення. Розроблений спеціально для активного відпочинку, кемпінгу і для занять такими видами спорту, як біг, трейловий біг, походи. Максимальна яскравість – 400Lm. Регульований кут нахилу кріплення дозволяє вибрати зручний кут освітлення. Використовується налобний ремінь для ліхтаря із зносостійкого матеріалу, м'якого за текстурою, що забезпечує зручне користування.
КЕРУВАННЯ ЛІХТАРИКОМ
- Натиснути кнопку «MAIN LIGHT» – вмикання основного освітлення, циклічне перемикання між режимами та вимкнення світла.
- Натиснути кнопку «COB LIGHT» – вмикання ближнього світла, циклічне перемикання режимів ближнього або червоного світла та вимкнення світла.
- Тривале натискання (0
Примітка. Ліхтарик автоматично запам’ятовує останній обраний режим освітлення та активує його наступного разу при увімкненні.
РЕЖИМІ РОБОТИ РІХТАРИКА
- HIGH (Режим біле світло максимальної потужності) – яскравість світла 330Lm. Дистанція освітлення налічує 110м. Тривалість роботи 3год. Інтенсивність світлового потоку 3000cd.
- LOW (Режим біле світло мінімальної потужності світла) – яскравість світла 80Lm. Дистанція освітлення налічує 50м. Тривалість роботи 5год. Інтенсивність світлового потоку 670cd.
- FLASH (основне мерехтливе світло) – яскравість світла 330Lm. Дистанція освітлення налічує 110м. Тривалість роботи 3год. Інтенсивність світлового потоку 3000cd.
- MAIN + COB (основне та ближнє світло максимальної потужності) – яскравість світла 400Lm. Дистанція освітлення налічує 105м. Тривалість роботи 1год. 30хв. Інтенсивність світлового потоку 2800cd.
- COB HIGH (ближнє світло максимальної потужності) – яскравість світла 200Lm. Дистанція освітлення налічує 22м. Тривалість роботи 2год. 30хв. Інтенсивність світлового потоку 120cd.
- COB LOW (ближнє світло мінімальної потужності) – яскравість світла 30Lm. Дистанція освітлення налічує 8м. Тривалість роботи 8 од. Інтенсивність світлового потоку 15cd.
- RED ON (червоне світло максимальної потужності) – яскравість світла 15Lm. Дистанція освітлення налічує 7м. Тривалість роботи 3 од. Інтенсивність світлового потоку 12cd.
- RED FLASH (червоне світло мерехтливе) – яскравість світла 15Lm. Дистанція освітлення налічує 7м. Тривалість роботи 3 од. Інтенсивність світлового потоку 12cd.
РІВЕНЬ ЗАРЯДУ ЛІХТАРИКА
Коли світло вимкнено, натисніть і утримуйте будь-яку кнопку протягом 1 секунди, щоб побачити рівень заряду акумулятора. Індикація триватиме 3 секунди. Стан акумулятора також постійно відображається, коли світло увімкнено:
5 поділок - заряд ≤100%
4 поділки - заряд ≤80%
3 поділки - заряд ≤60%
2 поділки - заряд ≤40%
1 поділка - заряд ≤20%
1 поділка блимає - батарея розряджена.
Має вбудований акумулятор Li-pol 850mAh. Доступна підзарядка за допомогою USB-С.
УВАГА! Категорично заборонено використовувати ліхтар під час заряджання.
Відмінно захищений та адаптований під використання у складних та екстремальних умовах. Без проблем витримує механічні навантаження, падіння з висоти до 2м. Має повний захист від пилу, сильного дощу та бризок. Стандарт захисту – IP65. Відмінний, сучасний, високоефективний ліхтар буде чудовим супутником під час активного відпочинку. Зручний у застосуванні. Гарантія 2 роки (на акумулятор 1 рік).

У нашому каталозі представлені:
✅
Продукція для дому, офісу, авто, туризму та промислового застосування.
✅
Високоякісні товари — нові, сертифіковані та відповідні стандартам
✅
Рішення під будь-які завдання: від простих ліхтарів до складних систем відеоспостереження та зарядних станцій
✅
Збалансовані поставки з можливістю підбору, консультацій та сервісного супроводу
✅
Пристрої та аксесуари з можливістю підбору за вашими індивідуальними вимогами
✅
Надійні та безпечні рішення – контроль якості на кожному етапі
Менеджери проконсультують щодо вибору товарів. Працюємо: Пн-Пт 10:00 – 18:00, Сб 11:00 – 16:00. Зв'язок: Viber, Telegram, WhatsApp.
📦
Замовлення, оформлені до 16:00, надсилаються того ж дня.
🚚
Доставка найпопулярнішими службами України
🔹 Бонуси та знижки за відгуки! 💬
💬
Оцініть якість товару та ГАРАНТОВАНО отримайте знижку або безкоштовну доставку на замовлення!
📸
Нам особливо цінні фото- та відеовідгуки.
💬
Повідомте про свій відгук менеджеру в Telegram, WhatsApp або Viber (на вибір) - і гарантовано отримайте приємний бонус!
🔍 Знайдіть нас у Google - "Svitlobude" і ознайомтеся зі усім асортиментом!
Чому обирають нас? 🔥
🛒 Від батарейок і LED-ламп до портативних зарядних пристроїв та інверторів – все для ваших цілей та бюджету
🌐
Наш сайт працює 24/7
💬
Менеджер відповість у месенджерах у зручний для вас час.
🚚 Працюємо по всій Україні!
📦 Розрахуємо вартість та підберемо зручний спосіб оплати. Отримайте посилку швидко та без клопоту.
Як замовити?
Простий алгоритм покупки:




🎯 "Світлобуде" - Компанія, якій довіряють тисячі клієнтів у всій Україні!
💙Ми цінуємо кожного клієнта та гарантуємо відмінний сервіс та продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP | 65 |
| Артикул | VLF-H085-OR |
| Вага | 72г кг |
| Час заряджання | 2ч |
| Габаритні розміри | 50mm х 41mm х 34mm |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Дальність | 110м |
| Защита от падения | 2 м |
| Індикатор заряду | 5-рівнева |
| Кількість у коробі | 20 шт. |
| Комплектація | Наголовний ремінь, зарядний кабель, документація |
| Матеріал корпусу | Поліамід |
| Матеріал лінзи | Поликарбонат |
| Поверхня рефлектора | Гладкий |
| Режим роботи | Максимум, мінімум, миготливий, максимум+COB, COB-максимальний, COB-мінімальний, червоний, червоний миготливий |
| Світловий потік | 400 Lm |
| Способ заряда | USB-C |
| Стабілізація розряду | Неповна |
| Тип акумулятора | Li-pol 850 mAh незнімний |
| Тип светодиода | CREE XTE 5W + COB 5W |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) |
| Штрих-код | 4820246484251 |
- Ціна: 748,75 ₴










