
Гірлянда Роса Кінський Хвіст Великий діод 2 метри від мережі 20 ниток 400 LED Теплий Білий
536,25 ₴
429 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 21-400
Гірлянда Кінський Хвіст Великий діод 2 метри від мережі 20 ниток 400 LED Теплий Білий
Світлодіодні нитки крапельки "Кінський хвіст" складається з ниток найтоншого дроту, на яких розташовані крупні круглі міні світлодіоди (LED лампочки). Міні світлодіоди нагадують крапельки роси. Інтер'єр, прикрашений світлодіодним кінський хвост, виглядає фантастично.
Гірлянди подібні до водоспаду вогнів, що вивергаються звідусіль. Тонкий дріт практично непомітний, і створюється повне враження, що вогняний хвіст лампочок, що світяться, ширяє в повітрі. Незрівнянно гарна гірлянда кінського хвоста, буде найяскравішим акцентом новорічного інтер'єру.
Характеристики:
- Довжина гірлянди: 2 м;
- Колір свічення: Теплий білий;
- Загальна кількість діодів: 400 діодів;
- Працює від мережі;
- Гірлянда підходить для використання усередині приміщення.

🔹 Прямий постачальник акумуляторів, освітлення та аксесуарів
Пропонуємо широкий асортимент: Li-ion, Ni-Mh, Ni-Cd акумулятори, батарейки, LED-лампи, гірлянди, ліхтарі, зарядні пристрої та інвертори
🔹 Широкий асортимент продукції
У нашому каталозі представлені:
✅ Продукція для дому, офісу, авто, туризму та промислового застосування.
✅ Високоякісні товари — нові, сертифіковані та відповідні стандартам
✅ Рішення під будь-які завдання: від простих ліхтарів до складних систем відеоспостереження та зарядних станцій
✅ Збалансовані поставки з можливістю підбору, консультацій та сервісного супроводу
✅ Пристрої та аксесуари з можливістю підбору за вашими індивідуальними вимогами
✅ Надійні та безпечні рішення – контроль якості на кожному етапі
🔹 Професійні консультації
Менеджери проконсультують щодо вибору товарів. Працюємо: Пн-Пт 10:00 – 18:00, Сб 11:00 – 16:00. Зв'язок: Viber, Telegram, WhatsApp.
🔹 Швидка доставка по Україні
📦 Замовлення, оформлені до 16:00, надсилаються того ж дня.
🚚 Доставка найпопулярнішими службами України
🔹 Бонуси та знижки за відгуки! 💬
💬 Оцініть якість товару та ГАРАНТОВАНО отримайте знижку або безкоштовну доставку на замовлення!
📸 Нам особливо цінні фото- та відеовідгуки.
💬 Повідомте про свій відгук менеджеру в Telegram, WhatsApp або Viber (на вибір) - і гарантовано отримайте приємний бонус!
🔍 Знайдіть нас у Google - "Svitlobude" і ознайомтеся зі усім асортиментом!
_______________________________
Чому обирають нас? 🔥
✅ Якість, якій можна довіряти
Ефективні рішення для дому, роботи, відпочинку та подорожей
✅ Професійний підхід, чесність та відповідальність у роботі з кожним клієнтом
🛒 Від батарейок і LED-ламп до портативних зарядних пристроїв та інверторів – все для ваших цілей та бюджету
✅ Замовлення 24/7 - просто та швидко!
🌐 Наш сайт працює 24/7
💬 Менеджер відповість у месенджерах у зручний для вас час.
✅ Швидка доставка по Україні
🚚 Працюємо по всій Україні!
📦 Розрахуємо вартість та підберемо зручний спосіб оплати. Отримайте посилку швидко та без клопоту.
_______________________________
Як замовити?
Простий алгоритм покупки:

✔ Оформіть замовлення через кошик або у месенджерах

✔ Ми зв'яжемося з вами для уточнення деталей

✔ Відправимо після оплати або післяплатою

✔ Отримайте замовлення у найближчому відділенні
🎯 "Світлобуде" - Компанія, якій довіряють тисячі клієнтів у всій Україні!
💙Ми цінуємо кожного клієнта та гарантуємо відмінний сервіс та продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світлодіодна фігура |
| Режим роботи | Статичний |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Кількість режимів світіння | 1 |
| Колірна гамма | Теплий білий |
| Напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 6 Вт |
| Світловий потік | 100 лм |
| Кількість ламп | 400 шт. |
| Кількість світлодіодів | 400 шт. |
| Форма лампочки | Крапля |
| Довжина шнура живлення | 2 м |
| Упаковка | Коробка |
| Термін служби | 60000 годин |
| Вага | 200 г |
| Ступінь захисту IP | 56 |
| Стан | Новий |
| Тип гірлянди | Кімнатна гірлянда |
| Управління | Кнопки |
| Розміри | |
| Довжина | 20000 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип живлення | Мережа |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Колір шнура живлення | Прозорий |
- Ціна: 429 ₴







