
Інвертор напруги AC/DC SSK 1000W 12V Модифікована Синусоїда
1 873,75 ₴
1 499 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: UKC1000SSK
Інвертор напруги AC/DC SSK 1000W 12V / Перетворювач постійного струму
Опис
Перетворювач напруги інвертор з модифікованою синусоїдою UKC SSK 1000W
Автомобільний перетворювач напруги 220в може успішно застосовуватися на риболовлі, полюванні, в кемпінгу, на дачі або городі, а також на торгових точках, де потрібна напруга 220 вольт. При цьому одна або кілька акумуляторних батарей можуть бути заряджені знову за допомогою генератора автомобільного двигуна.
Потужності 1000 Ватт достатньо для живлення більшості дрібної побутової електроніки, включаючи прилади з підвищеним енергоспоживанням (електрочайник, холодильник, обігрівач, перфоратор, циркулярна пилка та ін.) рекомендуємо. Пристрій оснащений різними системами безпеки, такими як захист від повного розряду акумулятора, захист від перегріву та короткого замикання.
Переваги:
- Напруга 220 В, як із звичайної розетки;
- Захист від перегріву;
- Автоматичний захист від перенапруги;
- Автоматичний захист від розряджання акумулятора;
- Захист від навантаження;
- Запобіжник при короткому замиканні.
Характеристики:
- Напруга: 220-240В
- Номінальна потужність: 800
- Пікова потужність: 1000Вт
- Частота виходу: 50±2%
- Форма вихідного сигналу: степенева апроксимація синусоїдів
- Температура довкілля: -10...+50 °С
- Межа низької напруги: 9,7-10,3 В
- Межа високої напруги: 14,5-15,5 В
- Захист від короткого замикання: перевантаження, високої та низької напруги, перегріву
Комплектація:
- Перетворювач AC/DC SSK 1000W
- Комплект проводів для підключення від аккумулятора
- Упаковка
У нашому каталозі представлені:
✅ Продукція для дому, офісу, авто, туризму та промислового застосування.
✅ Високоякісні товари — нові, сертифіковані та відповідні стандартам
✅ Рішення під будь-які завдання: від простих ліхтарів до складних систем відеоспостереження та зарядних станцій
✅ Збалансовані поставки з можливістю підбору, консультацій та сервісного супроводу
✅ Пристрої та аксесуари з можливістю підбору за вашими індивідуальними вимогами
✅ Надійні та безпечні рішення – контроль якості на кожному етапі
Менеджери проконсультують щодо вибору товарів. Працюємо: Пн-Пт 10:00 – 18:00, Сб 11:00 – 16:00. Зв'язок: Viber, Telegram, WhatsApp.
📦 Замовлення, оформлені до 16:00, надсилаються того ж дня.
🚚 Доставка найпопулярнішими службами України
🔹 Бонуси та знижки за відгуки! 💬
💬 Оцініть якість товару та ГАРАНТОВАНО отримайте знижку або безкоштовну доставку на замовлення!
📸 Нам особливо цінні фото- та відеовідгуки.
💬 Повідомте про свій відгук менеджеру в Telegram, WhatsApp або Viber (на вибір) - і гарантовано отримайте приємний бонус!
🔍 Знайдіть нас у Google - "Svitlobude" і ознайомтеся зі усім асортиментом!
Чому обирають нас? 🔥
🛒 Від батарейок і LED-ламп до портативних зарядних пристроїв та інверторів – все для ваших цілей та бюджету
🌐 Наш сайт працює 24/7
💬 Менеджер відповість у месенджерах у зручний для вас час.
🚚 Працюємо по всій Україні!
📦 Розрахуємо вартість та підберемо зручний спосіб оплати. Отримайте посилку швидко та без клопоту.
Як замовити?
Простий алгоритм покупки:




🎯 "Світлобуде" - Компанія, якій довіряють тисячі клієнтів у всій Україні!
💙Ми цінуємо кожного клієнта та гарантуємо відмінний сервіс та продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вхідна напруга | 220 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 12 В |
| Коефіцієнт перетворення | 0.8 |
| Номінальна потужність | 800 Вт |
| Допустима пікова потужність | 1000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| ККД, не менше | 88 % |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від переполюсовки | Ні |
| Ступінь захисту IP | 10 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 1000 Вт |
| Сонячна батарея | Так |
- Ціна: 1 499 ₴


