
Вольтметр цифровий V28 вбудований 4,5-30V Червоні цифри
75 ₴
60 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: V28
Вольтметр цифровий V28 вбудований 4,5-30V Червоні цифри
DSN-DVM-568L-2
Двопровідний цифровий світлодіодний вольтметр постійного струму DSN-DVM-568L-2.
Технічні характеристики:
- Напруга живлення: 4,5-30v DC
- Діапазон вимірів: 0-30v DC
- Точність виміру (V):0.01v
- Колір дисплея: червоний
- Робоча температура: від -15 до +65°C
- Розмір: 47*28*21 мм

У нашому каталозі представлені:
✅ Продукція для дому, офісу, авто, туризму та промислового застосування.
✅ Високоякісні товари — нові, сертифіковані та відповідні стандартам
✅ Рішення під будь-які завдання: від простих ліхтарів до складних систем відеоспостереження та зарядних станцій
✅ Збалансовані поставки з можливістю підбору, консультацій та сервісного супроводу
✅ Пристрої та аксесуари з можливістю підбору за вашими індивідуальними вимогами
✅ Надійні та безпечні рішення – контроль якості на кожному етапі
Менеджери проконсультують щодо вибору товарів. Працюємо: Пн-Пт 10:00 – 18:00, Сб 11:00 – 16:00. Зв'язок: Viber, Telegram, WhatsApp.
📦 Замовлення, оформлені до 16:00, надсилаються того ж дня.
🚚 Доставка найпопулярнішими службами України
🔹 Бонуси та знижки за відгуки! 💬
💬 Оцініть якість товару та ГАРАНТОВАНО отримайте знижку або безкоштовну доставку на замовлення!
📸 Нам особливо цінні фото- та відеовідгуки.
💬 Повідомте про свій відгук менеджеру в Telegram, WhatsApp або Viber (на вибір) - і гарантовано отримайте приємний бонус!
🔍 Знайдіть нас у Google - "Svitlobude" і ознайомтеся зі усім асортиментом!
Чому обирають нас? 🔥
🛒 Від батарейок і LED-ламп до портативних зарядних пристроїв та інверторів – все для ваших цілей та бюджету
🌐 Наш сайт працює 24/7
💬 Менеджер відповість у месенджерах у зручний для вас час.
🚚 Працюємо по всій Україні!
📦 Розрахуємо вартість та підберемо зручний спосіб оплати. Отримайте посилку швидко та без клопоту.
Як замовити?
Простий алгоритм покупки:




🎯 "Світлобуде" - Компанія, якій довіряють тисячі клієнтів у всій Україні!
💙Ми цінуємо кожного клієнта та гарантуємо відмінний сервіс та продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип вимірюваної напруги | DC |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 4.5 |
| Максимальний діапазон вимірювання | 30 |
| Похибка, +/- | 2 % |
| Колір | Чорний |
| Тип монтажа | Поверхневий |
| Наявність амперметра | Немає |
| Наявність вольтметра | Да |
| ККД, не менш ніж | 80 % |
| Захист від короткого замикання | Немає |
| Вихідна потужність | 72 Вт |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Кількість фаз | 2 |
| Тип блока живлення | Імпульсний |
| Гвинтове приєднання | Да |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Мінімальна вихідна напруга | 9 В |
| Мінімальна вихідна потужність | 27 Вт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Побутовий |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Вихідний струм, не більш ніж | 3 А |
| Максимальна температура зберігання | 50 град. |
| Мінімальна температура зберігання | -20 град. |
| Захист від перевантаження | Немає |
| Дистанційне керування | Немає |
| Монітор | |
| Монітор | LED |
| Розмір монітора | 1 дюйм |
| Відтворення кольорів | Кольорова |
| Колір фону | Чорний |
| Колір символів | Червоний |
| Висота символу | 10 мм |
| Кількість символів в рядку | 3 шт. |
| Кількість рядків | 1 шт. |
| OSD-меню | Ні |
| Індикація | Світлова |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Загальні | |
| Мінімальна робоча температура | -10 °С |
| Максимальна робоча температура | 50 °С |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 35 мм |
| Вага | 0.2 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувацькі характеристики | |
| Вихідна напруга (output) | 24 В |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила тока | 4 А |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Клас якості | Original PRC |
| Індикатор роботи | Да |
| Сумісність | Acer|Acer Monitor|Asus|Dell|HP|Lenovo|MID|Samsung|Toshiba |
| Сумісність із брендом | Acer |
| Тип роз'ємів | 2.5x0.7 мм, 4.0x1.7 мм, 4.8x1.7 мм, 5.0x3.0 мм, 5.5x1.7 мм, 5.5x2.5 мм (12 мм), 6.0х4.4 мм, 6.5x4.3x1 мм |
- Ціна: 60 ₴



