
Мультиметр Цифровийитестер DT-830B з батарейкою
150 ₴
120 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT-830
Тестер Цифровий мультиметр DT-830B
Тестер Цифровий мультиметр DT-830B
Опис продукту:
Технічні характеристики:
- Доступні кольори: жовтий, чорний.
- Діапазони вимірювань:
- Максимальний змінний струм: 10A.
- Максимальна змінна напруга: 1000 В.
- Максимальна постійна напруга: 750 В.
- Опір: 200 Ом - 2000 КОм.
- Перевірка діода: 2,8 В / 1 мА.
- Перевірка батареї: 1,5 В, 9 В.
- Живлення: Батарея 9 В (6F22) (входить в комплект поставки).
- Розміри: 70 мм * 126 мм * 28 мм.
-Вага: 101гр.
Особливості:
- Цифровий мультиметр з 3 1/2 цифрами та 7-сегментним РК-дисплеєм висотою 0,5 дюйма.
- Максимальне значення вимірювання - 1999.
- 6 функцій та 19 діапазонів, роблячи його найпопулярнішим цифровим мультиметром.
- Функції включають вимірювання постійної та змінної напруги, постійного струму, опору, перевірку діода та HFE.
- Індикація низького рівня акумулятора.
- Компактний та малий дизайн.
- Захист від перевантаження на всіх діапазонах.
- Частота оновлення - 2-3 рази за секунду.
- Включає в себе тестування діодів, перевірку P-N переходу транзистора та вимірювання hFE транзистора.
В комплект входить:
1. Цифровий мультиметр DT830B з батарейкою 6F22(Крона)
2. Щупи
3. Посібник користувача.

У нашому каталозі представлені:
✅
Продукція для дому, офісу, авто, туризму та промислового застосування.
✅
Високоякісні товари — нові, сертифіковані та відповідні стандартам
✅
Рішення під будь-які завдання: від простих ліхтарів до складних систем відеоспостереження та зарядних станцій
✅
Збалансовані поставки з можливістю підбору, консультацій та сервісного супроводу
✅
Пристрої та аксесуари з можливістю підбору за вашими індивідуальними вимогами
✅
Надійні та безпечні рішення – контроль якості на кожному етапі
Менеджери проконсультують щодо вибору товарів. Працюємо: Пн-Пт 10:00 – 18:00, Сб 11:00 – 16:00. Зв'язок: Viber, Telegram, WhatsApp.
📦
Замовлення, оформлені до 16:00, надсилаються того ж дня.
🚚
Доставка найпопулярнішими службами України
🔹 Бонуси та знижки за відгуки! 💬
💬
Оцініть якість товару та ГАРАНТОВАНО отримайте знижку або безкоштовну доставку на замовлення!
📸
Нам особливо цінні фото- та відеовідгуки.
💬
Повідомте про свій відгук менеджеру в Telegram, WhatsApp або Viber (на вибір) - і гарантовано отримайте приємний бонус!
🔍 Знайдіть нас у Google - "Svitlobude" і ознайомтеся зі усім асортиментом!
Чому обирають нас? 🔥
🛒 Від батарейок і LED-ламп до портативних зарядних пристроїв та інверторів – все для ваших цілей та бюджету
🌐
Наш сайт працює 24/7
💬
Менеджер відповість у месенджерах у зручний для вас час.
🚚 Працюємо по всій Україні!
📦 Розрахуємо вартість та підберемо зручний спосіб оплати. Отримайте посилку швидко та без клопоту.
Як замовити?
Простий алгоритм покупки:




🎯 "Світлобуде" - Компанія, якій довіряють тисячі клієнтів у всій Україні!
💙Ми цінуємо кожного клієнта та гарантуємо відмінний сервіс та продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DT |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Цифровий |
| Вимірювання напруги | |
| Одиниці виміру постійної напруги | В |
| Мінімальний діапазон постійної напруги | 0 |
| Максимальний діапазон постійної напруги | 750 |
| Одиниці виміру змінної напруги | В |
| Мінімальний діапазон змінної напруги | 0 |
| Максимальний діапазон змінної напруги | 1000 |
| Вимірювання струму | |
| Одиниці виміру постійного струму | А |
| Одиниці виміру змінного струму | А |
| Мінімальний діапазон змінного струму | 0 |
| Максимальний діапазон змінного струму | 10 |
| Вимірювання опору | |
| Одиниці виміру опору | кОм |
| Мінімальний діапазон опору | 0 |
| Максимальний діапазон опору | 2000 |
| Монітор | |
| Монітор | РК |
| Розмір монітора | 0.5 дюйм |
| Відтворення кольорів | Монохромна |
| Колір символів | Чорний |
| Кількість символів в рядку | 4 шт. |
| OSD-меню | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Загальні | |
| Колір | Чорний |
| Підсвічування клавіш | Ні |
| Індикація | Немає |
| Мінімальна робоча температура | -10 °С |
| Максимальна робоча температура | 50 °С |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Напруга | 750 В |
| Довжина | 126 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 28 мм |
| Вага | 0.101 кг |
- Ціна: 120 ₴






