
Вентилятор міні ручний із вбудованим акумулятором, підставкою та 1-режимом Hello Sumer NO.121 Рожевий
150 ₴
120 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 121P
Вентилятор міні ручний із вбудованим акумулятором, підставкою та 1-режимом Hello Sumer NO.121 Рожевий
Вентилятор міні ручний із вбудованим акумулятором, підставкою та 1-режимом Hello Sumer NO.121
Вентилятор портативний акумуляторний USB Рожевий
Портативний ручний вентилятор з акумуляторною батареєю стане справжньою знахідкою у задушливому офісі. Потужний повітряний потік, що створюється пристроєм, дозволяє з легкістю охолодити простір перед Вами, незважаючи на невеликі розміри та вагу вентилятора.
Ви можете використовувати вентилятор незалежно від того, де ви знаходитесь, в парку, подорожуючи на відкритому повітрі, будучи на навчанні у школі.
Тиха робота портативного вентилятора не дратуватиме і відволікатиме навіть під час роботи. Модель працює від акумулятора 18650 і заряджається від кабелю USB з комплекту.
Портативний міні вентилятор USB стане незамінним помічником для Вас та Ваших близьких у спеку.
- Тип вентилятора - Осьовий
- Варіант установки - Настільний, Ручний
- Країна виробник - Китай
- Режим роботи - 1
- Висота 16 см

У нашому каталозі представлені:
✅ Продукція для дому, офісу, авто, туризму та промислового застосування.
✅ Високоякісні товари — нові, сертифіковані та відповідні стандартам
✅ Рішення під будь-які завдання: від простих ліхтарів до складних систем відеоспостереження та зарядних станцій
✅ Збалансовані поставки з можливістю підбору, консультацій та сервісного супроводу
✅ Пристрої та аксесуари з можливістю підбору за вашими індивідуальними вимогами
✅ Надійні та безпечні рішення – контроль якості на кожному етапі
Менеджери проконсультують щодо вибору товарів. Працюємо: Пн-Пт 10:00 – 18:00, Сб 11:00 – 16:00. Зв'язок: Viber, Telegram, WhatsApp.
📦 Замовлення, оформлені до 16:00, надсилаються того ж дня.
🚚 Доставка найпопулярнішими службами України
🔹 Бонуси та знижки за відгуки! 💬
💬 Оцініть якість товару та ГАРАНТОВАНО отримайте знижку або безкоштовну доставку на замовлення!
📸 Нам особливо цінні фото- та відеовідгуки.
💬 Повідомте про свій відгук менеджеру в Telegram, WhatsApp або Viber (на вибір) - і гарантовано отримайте приємний бонус!
🔍 Знайдіть нас у Google - "Svitlobude" і ознайомтеся зі усім асортиментом!
Чому обирають нас? 🔥
🛒 Від батарейок і LED-ламп до портативних зарядних пристроїв та інверторів – все для ваших цілей та бюджету
🌐 Наш сайт працює 24/7
💬 Менеджер відповість у месенджерах у зручний для вас час.
🚚 Працюємо по всій Україні!
📦 Розрахуємо вартість та підберемо зручний спосіб оплати. Отримайте посилку швидко та без клопоту.
Як замовити?
Простий алгоритм покупки:




🎯 "Світлобуде" - Компанія, якій довіряють тисячі клієнтів у всій Україні!
💙Ми цінуємо кожного клієнта та гарантуємо відмінний сервіс та продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wimpex |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Варіант установки | Універсальний |
| Споживана потужність | 4.5 Вт |
| Діаметр лопатей | 80 мм |
| Регулювання швидкості | Ні |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Тип управління | Механічне |
| Рекомендована площа приміщення | 3 кв.м |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Живлення | Акумулятор |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Ємність акумулятору | 0.3 А. г |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція нахилу | Ні |
| Кут нахилу | 0 град. |
| Функція повороту | Ні |
| Кут повороту | 0 град. |
| Регулювання висоти | Ні |
| Функція зволоження | Ні |
| Об'єм резервуара для води | 0 л |
| Функція іонізації | Ні |
| Таймер | Ні |
| Максимальний час установки таймера | 0 хв |
| Дисплей | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Датчик присутності | Ні |
| Рівень шуму | 1 дБ |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Датчик температури | Ні |
| Час роботи від акумулятора | 2 годин |
| Підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 165 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Вага | 0.1 кг |
- Ціна: 120 ₴




